• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

במבה בממלכה הקסומה חוזרת!

זה אולי לא נשמע מלהיב במיוחד, אבל להרבה מילדי שנות ה2000 המשחק הזה הוא חתיכת נוסטלגיה נהדרת שהעברנו בה שעות רבות מספור. בשיא המשחק היו 800 אלף משתמשים רשומים (!) אך אסם הורידו אותו ב2017, ובשנים האחרונות רצו באינטרנט עצומות להחזיר את המשחק שזכו לאלפי ועשרות אלפי חתימות. אז כמה חבר'ה השיגו אישור מאוסם ובאופן עצמאי הצליחו להחזיר את המשחק על שרת פרטי. גם אם אתם לא מהדור לחוות נוסטלגיה למשחק הזה, לדעתי זה פרוייקט מרשים שמראה את הצדדים הטובים של האינטרנט. אם אני זוכר נכון היו פרוייקטים דומים גם עבור משחקים כמו קלאב פינגווין וtoontown, אבל איכשהו דווקא משחק הפלאש הזה שהוא בסה"כ פרסומת מחוכמת לבמבה, מרגש אותי במיוחד.
את המשחק המחודש אפשר למצוא כאן - https://www.magic-kingdom.live/

משחק של זכרונות ילדות... והאמת? הוא מוצלח באופן מפתיע. יש בו לא מעט טקטיקה מעניינת, המכאניקה של "לבחור שלוש פעולות כל פעם" יחודית וכיפית, וגם עכשיו הוא משחק שכיף לשחק בו, ולא רק בגלל הנוסטלגיה.

יש לי זכרונות טובים מהמשחק הזה. עכשיו ניסיתי לשחק בו שוב, והוא הרבה יותר טוב משהייתי מצפה בשביל פרסומת לבמבה. מערכת הקרב הייחודית הרשימה אותי במיוחד. זה נראה כמו משהו שאפשר לקחת, להפשיט ממנו את הבמבה, ולקבל בסיס מאוד טוב למשחק RPG ממוחשב. אם היה לי הזמן והיכולת הטכנית, אולי הייתי מנסה לעשות את זה.
עריכה: במוזיקת קרב של המשחק, הביט הוא בקצב של "אין אין אין כמו במבה" וזה גאוני.

מה שהמשחק הזה צריך זה חבורת מתכנתים משועממים שיקחו את הבסיס שלו ויוסיפו לו קסמים מגניבים יותר, אויבים עם יותר התקפות מעניינות, קסמים שעושים אפקטים, קרבות בוס (אולי גם סטורי מוד) מעניינים ועוד - יש לו בסיס טוב, אבל אפשר לעשות איתו הרבה יותר.

אני לא יודע אם אפשר לומר שהטקטיקה מעניינת, בסופו של יום הקומבאט הוא סוג של אבן-נייר-ומספריים טיפה מתחכם. אבל אני מסכים לחלוטין שמה שהמשחק הזה מנסה לעשות, הוא עושה טוב, בתור גריינדר פשוט הוא באמת נהדר והמכאניקות חמודות, זה מסוג המשחקים שאם היו לטלפון אין ספק שהייתי מוריד כדי להעביר את הזמן בנסיעות וכו'.
nav566 אמר/ה:
עריכה: במוזיקת קרב של המשחק, הביט הוא בקצב של "אין אין אין כמו במבה" וזה גאוני.
לגמרי, מי שחשב על זה גאון

dragonitzan אמר/ה:
מה שהמשחק הזה צריך זה חבורת מתכנתים משועממים שיקחו את הבסיס שלו ויוסיפו לו קסמים מגניבים יותר, אויבים עם יותר התקפות מעניינות, קסמים שעושים אפקטים, קרבות בוס (אולי גם סטורי מוד) מעניינים ועוד - יש לו בסיס טוב, אבל אפשר לעשות איתו הרבה יותר.

מולטיפלייר זה האפשרות שבאמת מעניינת אותי.

אני לא ממש שיחקתי בו (מבוגר מדי) אבל כן הסתכלתי עליו פעם.
מה שכן, באסה שהוא מבוסס על Flash - זה אומר שעוד שנה-שנתיים כבר הוא לא ירוץ על רוב המחשבים. מעניין אם מישהו ישפר אותו וימיר אותו לפלטפורמה מודרנית.

וכל הכבוד לאסם, בתאגידים גדולים זה מסוג הדברים הפשוטים לכאורה אבל שדורשים מאמץ כדי לממש. אם כי לרוב מחלקת השיווק היא אחד מהגופים הכי עוצמתיים בארגון כזה.

חזרה