• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ממה שהבנתי הולך להיות שוק של לארפ כמה שאלות על הלארפ של דרקוניקון

בדרקוניקון יהיו משחקי תפקידים חיים בחדר.
אני לא יודע שקיימת בארץ קהילת לארפ של 40K, יש שחקני מיניאטורות של 40K וחלקם יהיו גם בכנס.
מעולם לא נתקלתי במישהו כזה בישראל באף אירוע ו/או כנס.

יכול להיות שאתה מתבלבל עם הלארפ "קאסטל פורג'ד" שמושפע קצת מוורהאמר פנטזי (ולא מוורהאמר 40K).

בשנים קודמות הגיעו לכנס חבר'ה מהלארפ, אבל לא רצו משחקים שקשורים אליו (חלקם הריצו משחקים שולחניים).

The oldman אמר/ה:
אני לא יודע שקיימת בארץ קהילת לארפ של 40K, יש שחקני מיניאטורות של 40K וחלקם יהיו גם בכנס.

יש קבוצה של כמעט 100 אנשים בפייסבוק של לארפ 40k:
https://www.facebook.com/groups/1998187143781455/

יש אפילו ספציפית ללארפ של האל הכאוס(סלאאנש) שאני אוהב אנשים

the Nerubian אמר/ה:
יכול להיות שאתה מתבלבל עם הלארפ "קאסטל פורג'ד" שמושפע קצת מוורהאמר פנטזי (ולא מוורהאמר 40K).

בשנים קודמות הגיעו לכנס חבר'ה מהלארפ, אבל לא רצו משחקים שקשורים אליו (חלקם הריצו משחקים שולחניים).

לא יצא לי להכיר את הלארפ הנ"ל, לא התבלבלתי

ariel127711 אמר/ה:
The oldman אמר/ה:

יש קבוצה של כמעט 100 אנשים בפייסבוק של לארפ 40k:
https://www.facebook.com/groups/1998187143781455/

יש אפילו ספציפית ללארפ של האל הכאוס(סלאאנש) שאני אוהב אנשים
קבוצה מתה. אתה מוזמן לגלול בה אחורה, כל מה שתראה בה זה שתופים של קוספליי (כן, קוספליי - לא קיטים של לארפ). יש פוסט אחד שמישהו שאל אם יש קבוצה שעושה לארפ של סלאאנש והתשובה היא שהפנו אותו לקאסל פורג'ד, כמו שאני הפניתי אותך.

מההבנה שלי כן קיים כזה דבר, אני מכיר מישהי שנמצאת בקבוצת לארפ של 40K בארץ שרץ וקיים- אבל אני מניח שזה פשוט משהו קטן של קבוצת אנשים מסוימת ולא יודע עד כמה זה פתוח לקהל הרחב. תשאל בקבוצת הלארפ, אני מניח ששם זה הסיכוי הכי גדול שלך אולי להגיע לזה.

העוג הברברי אמר/ה:
מההבנה שלי כן קיים כזה דבר, אני מכיר מישהי שנמצאת בקבוצת לארפ של 40K בארץ שרץ וקיים- אבל אני מניח שזה פשוט משהו קטן של קבוצת אנשים מסוימת ולא יודע עד כמה זה פתוח לקהל הרחב. תשאל בקבוצת הלארפ, אני מניח ששם זה הסיכוי הכי גדול שלך אולי להגיע לזה.

הייתי שמח אם יהיה אפשר לקבל דרך ליצור קשר... שאלתי בכמה קבוצות גדולות של לארפ ואפילו באחד של 40k... בכולם הסבירו לי שאין קהילה ל40k... לא יודע כבר איפה לחפש...

העוג הברברי אמר/ה:
אני עומד על כך שכולכם מתבלבלים בגלל קאסטל פורג'ד.

בלארפ של קאסטל יש ארבע קבוצות עם אופי שונה שיש ביניהן יריבויות ובריתות מתחלפות. חלק מהקבוצות מתחלקות לתתי קבוצות ספציפיות יותר.
אחת הקבוצות נקראת "כאוס" והיא מושפעת מכתות התוהו של וורהאמר פנטזיה - לכן יש בה ארבע תתי קבוצות של ארבעת אלי התוהו מהמשחק. זו הקבוצה שהיא "הרעים" בלארפ. הקבוצות האחרות יותר אמביוולנטיות.

אם שמעתם שחקן לארפים ישראלי מדבר על קבוצה לארפ של סלנאאש, הכוונה לתת הקבוצה "סלנאאש" בתוך הקבוצה "כאוס" בלארפ השנתי קאסטל פורג'ד.

the Nerubian אמר/ה:
העוג הברברי אמר/ה:
אני עומד על כך שכולכם מתבלבלים בגלל קאסטל פורג'ד.

בלארפ של קאסטל יש ארבע קבוצות עם אופי שונה שיש ביניהן יריבויות ובריתות מתחלפות. חלק מהקבוצות מתחלקות לתתי קבוצות ספציפיות יותר.
אחת הקבוצות נקראת "כאוס" והיא מושפעת מכתות התוהו של וורהאמר פנטזיה - לכן יש בה ארבע תתי קבוצות של ארבעת אלי התוהו מהמשחק. זו הקבוצה שהיא "הרעים" בלארפ. הקבוצות האחרות יותר אמביוולנטיות.

אם שמעתם שחקן לארפים ישראלי מדבר על קבוצה לארפ של סלנאאש, הכוונה לתת הקבוצה "סלנאאש" בתוך הקבוצה "כאוס" בלארפ השנתי קאסטל פורג'ד.

וורהאמר 40k שונה מאוד מפנטזי הדברים שהכי מקבילים באמת קשורים לכאוס... ב40k יש אימפריה אנושית אחת ועוד בני-אדם שמפוזרים בתוך כוחות כאוס או אצל הטאו... האלדר שמקבילים לאלפים מתחלקים ל2 פלגים ולא 3 כמו בפנטזי, וגם הם מאוד שונים... אני חושב שמאוד קשה להתבלבל בפנטזי ל40k במיוחד למישהו שעושה לארפ על היקומים הללו...

חזרה