• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אז... קורונהוירוס - זה הזמן להוציא משחקי סוף העולם מהארון?

הנגיף מתפשט בסין ובעיקר הבהלה מתפשטת בעולם. כרגע המספרים הם די נמוכים (משהו כמו 200 נפטרו ו 10,000 חלו) אבל זה בהחלט יכול להיות פתיח של סדרת מדב אפוקליפטית (the ship לזכרוני היתה עם סיפור של וירוס שמחריב את העולם).
אז מי מתגרה בגורל ומוצא שעכשיו זה הזמן לעשות דאבל-דיפ ולהתחיל לשחק במשחקים אפוקלפטיים או לעשות בינג׳ לסדרה 🙅‍♂️
מעניין לדעת מה עושים המכורים לאלי אקספרס 🧐

בכל מקרה אולי זה יתן לכולנו הרבה זמן בקרוב להסתגר בבית ולשחק 😉

אבולה זה אכן היה מפחיד יותר במובן של אחוזי התמותה. ואני חושב שהתגובה כן מוצדקת ברובה, התפרצות אמיתית של מגפה כזו זה ממש לא נעים.
עם זאת אפשר להסתכל על זה שאם מסתגרים בבית יש הרבה זמן לשחק ואולי כדאי גם שיהיו כמה משחקי סולו באוסף 🐥

טוב, שמעתי שהגיע לישראל מקרה ראשון של קורונה, והיום ראיתי בתל אביב קבוצת תיירים סינים עם מסכות על הפנים. מה שכן, בשישי אני בממלכה, אז אני אנצל את ההזדמנות כדי לקנות כמה דברים. יש המלצות למשחקי סולו?

קורונהוירוס עדיין איתנו, והאיום (או שמא ההזדמנות 😜) להיכנס לבידוד גדל - אז המשחקים שלכם כבר מוכנים?
בידוד לאנשים רגילים זו קללה, לשחקני תפקידים ולוח זו ברכה 🥳

מצד שני, הייתי אמור לסוע לצרפת בפסח עם המשפחה, לפי מצב העניינים ההסתברות שזה יצא לפועל הולכת ויורדת עם כל חולה חדש...

חזרה