• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עזרה-בעקבות התמונות האבודות

אני זקוק לעזרתכם! אי אז, בימי חלדי בפורום, העלתי כמה וכמה מפות שירקתי עליהן דם.
הימים היו ימי imageshak, המפות היו שמורות לי על המחשב, והדרייב היה צעיר אם בכלל ולא העליי אליו דברים.

מאז, המחשב שלי נמחק, ואיתו ירדו שאולה כמות גדולה של מסמכים ומפות שעבדתי עליהם המון, רבים מהם היו פה בפורום[ובמיוחד, יקרות לליבי, המפות מארבעת האדמיראלים,
אבל גם עוד כמה.

לגבי המסמכים, לצערי אין הרבה מה לעשות, על אף שמרבית החשובים שבהם תודה לאל עוד שמורים פה בין דפי הפורום.
לגבי התמונות חשבתי גם ככה, אבל למעשה הסתבר שאימגשאק הזבלים שינו מאז את המדיניות שלהם כלפי מי שלא משלם, ושהתמונות שלי לא ניתנו לגישה לא רק בפורום, אלא גם בחשבון.

אני קורה לאנשים שמבינים קצת במחשבים/זה קרה להם גם.
השאלה שלי היא-
א. האם לאי מי יש דרך שבא אוכל לשחזר את התמונות?
ב. אם לא, האם מישהוא יודע מניסיונו האם מעבר לחשבון בתשלום יוכל להחזיר לי את הגישה לתמונות? כי זה בהחלט שווה לי את הכסף, אבל מצד שני מאוד יבאס אותי אם בסוף זה סתם יתבזבז.

מובן שאם יש אי מי שבדרך פלא נשמרה אצלו מפה/טקסט שלי, זה כמובן גם ישמח אותי מאוד [:

מעולם לא עבדתי עם אימגשאק אז לא מכיר את הנוהל מולם.
אבל, יש את ארכיון האינטרנט, שאתה יכול להזין לו כתובת באתר והוא שולף איזה קבצים יש בארכיון שלו, אולי שם תמצא עותק של התמונות.

https://web.archive.org/

זה אתר ששומר הרבה אתרים אחרים במספר נקודות זמן ואז אפשר לחזור אליהם
בחיפוש תרשום את הURL (או הכתובת הקודמת, אם זה שונה) ואז הוא יפנה אותך לבחור זמן שמירה.
(הכי מוקדם שראיתי היה 2015)

חזרה