• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ג'וג'ו ראביט- סרט טוב, קומדיה לא מוצלחת

קודם כל, למרות השם, זה לא סרט ילדים. הוא גם לא ממש מתאים ל12+, כמו שמציין הקולנוע. מדובר בסרט, אומנם מצחיק, אבל קשה מאוד לצפייה. העבודה הנהדרת של סקרלט ג'והנסון, רומן דיוויס, ותומסין מקנזי כמעט גרמה לי לבכות, אבל גם גרמה לי לצחוק בכמעט כל רגע מהסרט.

אומנם חלק מהסרט היה לא מצחיק, ואפילו יחסית עצוב, הדמות שהכי נתנה קונטרה היא יורקי, החבר של ג'וג'ו, שהוא דמות תמימה ולא חכמה במיוחד, שגורמת לעלילה הקשה להיות מצחיקה ומהנה.

ספוילרים:
אחד הרגעים ששברו לי את הלב היה הרגע שג'וג'ו ראה את אימא שלו תלויה בגלל שהיא אנטי נאצית.

רגע מקומם- הקטע שלקחו שוטר גסטפו ועשו ממנו דמות חייכנית ומצחיקה.

בקיצור- שווה צפייה, אבל לא לילדים מתחת ל-14.

אני ו[mention]מירטוקן[/mention] ראינו את הסרט בפרימיירה ביום רביעי, והוא היה פשוט מדהים. בהחלט לא מתאים לילדים- אבל בוא נודה באמת, זה לא פחות מתאים לילדים מסרטים שמקרינים בטלוויזיה ביום השואה.

הבעיה היחידה שלי עם הסרט הייתה סקרלט, שפשוט לא הרגישה אמינה במיוחד. עדיין, זה בקושי הפריע לי- הסרט פשוט מדהים.

הסרט מעולה, בזה אין ספק.
הוא עמוק בהמון רבדים, עם כמה טוויסטים מאוד מפתיעים.
אפשר לומר שהוא מעין "פרודיה" על המשטר הנאצי, או יותר נכון על שיטות החינוך שלו.
מאוד נהניתי מהשנינות החדה לאין שיעור של טאיקה וואיטיטי, כתסריטאי וכדמות.
נקסט - אני מבין מה אתה אומר בזה שסקרלט לא הייתה כ"כ אמינה, אבל הדמות כשלעצמה הייתה מעולה.
לונוולף:
אני מבין מה מקומם אותך בזה, אבל חשוב להבין שהכל בסרט מאוד פרודי, ואפילו שמציירים את הגסטאפו בצורה עליזה, הם עדיין הדמויות הרעות, וזה ברור לכל הצופים.

חזרה