• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ביקורת על הספר "זה הולך לכאוב" מעט אדם קיי.

הרגע סיימתי בקריאה רצופה של כמה שעות מכריחה לכריחה את הספר "זה הולך לכאוב".
הספר שהוא בעצם קטעים קצרים מתוך יומנים שהכותב, אדם קיי כתב בזמן שעבד בהתמחות ברפואה.
הקטעים גרמו לי לצחוק עד כאב או לבכות את יובש לסרוגין ושינו לחלוטין את ההשקפה שלי על עולם הרפואה (למרות שמה שמתואר כאן הוא עולם הרפואה האנגלי, אבל לא מין הנמנה שחלק גדול מזה נכון גם לגבי עולם הרפואה הישראלי) וגרם לי לכבד רופאים יותר מאי פעם.
ההומור שנון מצחיק ומפתיע, וכמובן מוגש עם סרקסטיות במינון גבוהה, החלקים הרגשיים שצצים מתוך ים ההומור הציני באמת מספרים את הלך רוחו של הסופר וגרמו לי להזיל דמעה.

אז קחו כמה השעות תישענו אחורה ותפתחו את הספר, אני מבטיח לכם שלא תתחרטו.

ביקורת אומרת מה טוב ומה לא, ועשויה גם לנתח את הסיפור. הצלתה פשוט אומרת שהספר טוב כי... ואומרת לך לקרוא אותו (או לא לקרוא).
מד''ב ופנטזיה זה כתיבה בכלליות, אתה יודע...

נשמע כמו ספר מעניין, הוא די מפורסם, לא?
ויצא לי להיות לאחרונה בבתי חולים, ממש לא מקנא ברופאים (לפחות הצעירים שטוחנים משמרות).

מזכיר לי ספר אחר ששמעתי עליו - stiff, שמתאר מה קורה לגוויה מבחינת תהליכים ביולוגיים וכימיים וגם אמור לשלב באופן משעשע בין עובדות להומור.

נ.ב. ח׳אן, אל תמציא חוקי פורום - השולחן העגול הוא בדיוק המקום לנושאים כאלו. באופן כללי אזכיר שרק משגיחים מעירים למשתתפים בפורום.

The oldman אמר/ה:
מזכיר לי ספר אחר ששמעתי עליו - stiff, שמתאר מה קורה לגוויה מבחינת תהליכים ביולוגיים וכימיים וגם אמור לשלב באופן משעשע בין עובדות להומור.
הומור שקשור לגוויות? מה? אפשר דוגמה? אני לא חושב שהבנתי את הקטע של גוויות מצחיקות...

לדוגמא יש סצנה בספר שבה הסופרת צופה בסמינר של מנחים פלסטיים שמתאמנים בניתוח על ראשים של גופות, שמונחים על שולחנות. היא שואלת מי חתך את הראשים מהגופות ומגלה שזו בחורה בשם איבון, שרגע לאחר מכן היא מתארת באופן משעשע כיצד היא מגלה שזו הבחורה שניסתה להעיף איתה מהמעבדה והסופרת קוראת לאיבון הנמסיס שלה.
אני כמובן לא מעביר בצורה משעשעת כמו בספר, אבל זה בהחלט הומוריסטי לקרוא.

חזרה