הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

מדריך המצאת שפה - יש ביקוש?

פורום הקהילה שלנו, כאן תוכלו לדבר על כל נושא שעולה על לבכם. אז שימו את המעיל בצד ובואו להתרווח אצלנו
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 22 ספטמבר 2019, 20:23

לאחרונה עלה לי הרעיון לפרסם כאן בפורום מדריך אינטרנטי ליצירת שפות מתוכננות (Conlanging), שזה עניין שדי נוגע לפנטזיה, מד''ב, יצירת עולמות וסתם תחביבים גיקיים.
המדריך יתבסס רובו ככולו על המדריך המומלץ מאוד ''איך ליצור שפה'' ( - הבעיה היא שהמדריך הזה באנגלית (והוא גם בסיסי מאוד, כך שאין בו כניסה לכמה דקויות קטנות שכדאי להכיר) - אז כדי להנגיש את התחום המעניין הזה לגיקים דוברי עברית, אני אפרסם כאן בנושא מיוחד סדרה של פוסטים שיסבירו למתחילים בלשון ברורה ובהירה (בלי מינוחים בלשניים שאף אחד לא מבין) כיצד ליצור שפה משל עצמכם. המדריך יתמקד ביצירת שפה בדיונית - כזו שמדוברת בפי אוכלוסיה בדיונית (דוגמאות - קווניה, סינדארין, דות'ראקית).

האם יש ביקוש למדריך הזה? מישהו חושב שישתמש בו, או סתם מסתקרן לראות?
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 22 ספטמבר 2019, 20:51

אממ... אני? אני יכול לעשות בזה שימוש...
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
kwint stormbellow
תשובות: 1

שליחה על ידי kwint stormbellow » 22 ספטמבר 2019, 20:52

אני אשמח לכזה, זה יכול להיות שימושי מאוד עבורי, וגם כנראה שאתעניין בלי קשר לתכנונים בפועל.
"A quark does not barks, but bark has many quarks"
-Kwint stormbellow
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 43

שליחה על ידי אביעד » 22 ספטמבר 2019, 21:09

נשמע חמוד, ולמרות שלא בטוח שאקרא אותו, קבל ח"ח! בהצלחה!
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה