הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

צעצוע של סיפור 4

פורום הקהילה שלנו, כאן תוכלו לדבר על כל נושא שעולה על לבכם. אז שימו את המעיל בצד ובואו להתרווח אצלנו
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

צעצוע של סיפור 4

שליחה על ידי The oldman » 19 ספטמבר 2019, 10:53

ראיתי את הסרט בקולנוע ביום הבחירות, ומאז יצא לי לחשוב עליו... מאוד אהבתי את הטרילוגיה המקורית וציפיתי לראות את הסרט הרביעי.
קשה לי להגיד שיצאתי מהסרט הרביעי מאוכזב, כי הוא ל א סרט גרוע. הוא פשוט לא היה טוב מספיק כדי להיות צעצוע של סיפור..
ספוילר
הצג
הסיפור על הצעצוע שיוצא לחופשי הוא בבסיס סיפור מגניב. ממלכת צעצועים או וריאציות דומים זה משהו שאהבתי כילד וזה נשמע מגניב בכל מקרה. למעשה הקטע הכי טוב בסרט הוא לדעתי כשוטרי פוגש את הצעצועים בגינה.
(חבל ששלושת החיילים לא מופיעים שוב.
למען האמת, בכיף אפשר להפוך את זה לסדרת טלוויזיה בפני עצמה.

הבעיה שלי עם כל המסביב - גם המעורבות הפעילה יותר קל הצעצועים בעולם ובעיקר קו העלילה של חנות העתיקות שלא באמת תפס אותי וכל המזלג המעצבן... מזלגוני? עשו לי טובה
קצת מרגיש כמו אחרי הטרילוגיה של מלחמת הכוכבים, לא שסרטי ההמשך היו בהכרח נוראיים (למעט אימת הפאנטום) - פשוט לא טובים מספיק.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

צעצוע של סיפור 4

שליחה על ידי מירטוקן » 19 ספטמבר 2019, 11:59

אני גם ממש נהניתי מהסרט. גם אם הוא לא ממשיך את האופי המדויק של הסרטים הקודמים, הוא מאוד פיקסארי במהות שלו. לא צריך לדעתי לראות את הסרט הזה כהמשך ישיר לטרילוגיה המקורית. הוא נותן דווקא אספקט אחר ממה שראינו עד כה:
ספוילר
הצג
אם עד עכשיו עיקר הסרטים עסקו ביחסים בין הצעצועים כעיקר הדברים (וודי מול באז) או עימות מול רוע כזה או אחר (בסרט השני אאז"נ), כאן הדגש הוא על הקשר בין הצעצוע לבעלים שלו. עד עכשיו העניין היה יחסית מובן מאליו בסרטים, והוא מה הניע את הצעצועים (במריבות ביניהם על תשומת הלב של אנדי, או בניסיון שלהם לחזור אליו ממלתעות הרוע).
כאן כל העיסוק הוא בטיב הקשר של הצעצוע עם הילד, למה הילד כל כך חשוב לו, ומה המטרה של הצעצוע בחייו.
מזלגוני היה קצת מעצבן, אבל לדעתי הוא רפרנס לכפית-מזלג מהסרט של וול-אי, שהופיע בעוד כמה מהסרטים שלהם. לדעתי זאת סוג של בדיחה פרטית.
ואם כבר ברפרנסים עסקינן, חדי ההבחנה ישימו לב לבו - הילדה ממפלצות בע"מ, שתי סצינות, סצינת הכיתה ובסצינה הראשונה של דוכן רובה הגומי.
:devil: "Tell me, what is it that you desire?"
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה