• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רשמים וחוויות מדרקוניקון 2019

ערב טוב.
דבר ראשון, אני רוצה להודות לאולדמן ולכל צוות הפונדק שהרימו כנס מושקע ומהנה! :D
המקום הרבה יותר קל להגעה מהקודם, ונחמד מאוד (למרות שנרוביאן התלונן שהוא צריך להתרוצץ שם 3 קומות)
הרצתי שם הרפתקה של פאת'פיינדר 2 לאלישע ולעוד כמה אנשים, והשיטה ממש נחמדה ופשוטה להרצה (אחרי שכמעט שנה לא נגעתי בחוקים של הפלייטסט ולא קראתי כמעט בכלל את החוקים הסופיים!). אני צריך לתרגל איך למנוע מהקבוצה ומעצמי "להתפזר" תוך כדי משחק.
הצוות היה ממש נחמד ומסביר פנים, עזרו לי בכל דבר שהיה צריך, ולא היה הרבה כי הם היו ממש מעולים.
אמנם היתה פשלה קטנה שלא הגיעו הספרים של פאת'פיינדר 2 וחבל, אבל אני עוד אשיג אותם בהזדמנות :eek:rcteeth:
לצערי מפגש הפונדקאים ביום שישי ולכן לא אגיע, אבל פגשתי את נקסטורל ועוג (ואת אולדמן ונרוביאן כמובן), ואשמח לשמוע חוויות מהמפגש מחר.

היה כיף, למרות שאני מודה שנהניתי הרבה יותר ביום השני מהראשון- המיקום עצמו לא היה טוב במיוחד, האקוסטיקה הייתה ממש בעייתית והחילוק לקומות לא היה נוח במיוחד (וגם לא נגיש לנכים כדרך אגב) למרות שמבחינת תחב"צ זה היה מעולה.

אני הנחיתי את המשחק שלי של מית'יק מורטאלז והיה די כיף- למרות שלא הלך מדהים. אחד השחקנים לא כזה התחבר, והמשחק פשוט לא זרם כמו שרציתי, וזה באסה. אבל לא נורא. הצלחתי לגרום לשני שחקנים להתעניין בשיטה עצמה- וזה מה שחשוב!

בנוסף לזה, שיחקתי בפת'פיינדר 2 (הבריחה מהקבר), היה קצת בלאגן אבל הכל הסתדר בסוף. כמשחק היכרות של השיטה הוא היה נחמד, הרגשתי שהדמויות הרבה יותר חזקות מבמהדורה הקודמת או במו"ד, האלכימאי דרגה 1 שלי הרגיש לי כמו דרג 3-4. עם זאת, לא כזה מתתי על השיטה- אז נראה שלא אתעסק בה בקרוב.

היום הגעתי מוקדם לכנס, השגתי כמה דברים מגניבים בדוכן יד 2, וניצחתי בטורניר שם-קוד מארוול (הייל היידרה!). ואז, כמובן, מפגש פונדקאים. בין לבין ניצלתי את הקירבה לדיזינגוף סנטר והלכתי לקנות כמה קומיקסים ומנגות בקומיקאזה כי גם היו הנחות. כיף!
מחכה לכנס הבא, אם כי אני בהחלט חושב שעדיף לעבור מקום.

הייתי בחמישי בלבד, למרות שרציתי מאוד להגיע לשישי. פגשתי את ירין, עוג ונקסטורל, שיחקתי משחקי לוח וקניתי הרחבה לDead of Winter, ספר קומיקס של Order of the Stick ואת ספר השיטה של The Withcer + מסך המנחה. שווה בהחלט.

עבורי היה טורניר מיניאטורות טוב. קצת צפוף רועש וחם.
הילדים שלי נהנו במשחקים שהם שיחקו אבל התלוננו שהיה קשה לשמוע אחד את ההשני במשחקים. זה באמת נובע מהצפיפות והאקוסטיקה הגרועה למערך כזה של משחקים ונוכחות.
בסה"כך הכול היה כנס טוב, המקום קצת פחות טוב.
אני מגיע לדרקוניקון כבר משהו כמו תשע-עשר שנים וזה כיף לראות את ההעינות וההשקעה.
תודה לכל המארגנים.

הגעתי רק לשישי ומאוד נהניתי.
היה ממש קל להגיע למקום, שזה אחלה. פגשתי חברה מהלימודים בדוכן שלה, והיא ובת הזוג שלה בדיוק דיברו עם נרוב אז הייתה לנו שיחה נחמדה. הסתובבתי קצת בין הדוכנים וישבתי לנוח, עד שהזמינו אותי להצטרף לפלייטסט של "נחש אותה". היה אחלה (ניצחנו), ואז הצטרפתי למשחק של splendor שהיה אחלה (ניצחתי). באמת הופתעתי מכמה נהניתי מספלנדור - הוא פשוט אבל מצוין, עם שילוב מעולה בין מזל ואסטרטגיה.
אז עליתי (קצת באיחור) למפגש הפונדקאים, וישבנו וקשקשנו על מהדורות ושיטות ועולמות מערכה עד שהיינו צריכים להתפנות.

סה"כ מאוד נהניתי, היה קליל ונחמד. היה כיף להכיר משחקים חדשים ולפגוש את הפרצופים מאחורי השמות. והי, אולי בפעם הבאה אני אפילו אצטרף למשחק מ"ת. הכל אפשרי.

חזרה