• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

לפני מספר ימים האתר EnWorld שדרג את האתר שלו מפלטפורמה של Vbulletin מיושן ל Xenforo חדש ומודרני.
אפשר לראות את הפוסט הרשמי בקישור - https://www.enworld.org/threads/we-are-back.666609/
כרגע האתר הוא די בסיסי ל Xenforo, ואיבד לא מעט מהתוכן (אין מגלגל קוביות, סקירות, משאבים וכיו"ב). אבל בסך הכל כפלטפורמת פורומים זה קפיצה משמעותית.

למה זה מסקרן אותי - כי עקב הפיתוח האיטי-עד-זוועה של PHPBB, אחת האופציות שאנחנו שוקלים זה שדרוג של הפורום לפלטפורמה של Xenforo.

אז מה דעתכם על האתר החדש (למי שגלש באופן תדיר בעבר ב Enworld)?

נ.ב. באופן משעשע, יש שם דיון שלם על זה שה XP/צחוקים (לייקים ישן) הפך פשוט ל "לייק" כרגע באתר החדש. משעשע לראות שמה שכתבתי בנושא האחר לפני כמה שבועות, שברגע שלא קוראים לזה לייק אלא נק"ן פורום, זהנשמע הרבה יותר סבבה :)
https://www.enworld.org/threads/no-xp-laughs.666611/

אני מקפיץ את הנושא הזה - כי אף אחד לא הגיב עליו, בדגש על השאלה לגבי נוחות הפלטפורמה שלהם - כמו שכתבתי בנושא המקורי לפני כחודש, זה פלטפורמה שאנחנו שוקלים לשדרג את הפונדק אליה...

הפלטפורמה נראית נוחה ולא מאוד שונה מהנוכחית, כך שלא ייקח הרבה זמן להתרגל אליה. (מהמחשב לפחות)
לא מת על מערכת הלייקים אבל זה לא מפריע לי במיוחד, יש שם מערכת תארים שאני לא מוצא איך היא עובדת בדיוק, לא בטוח מה לחשוב עליה.
בקיצור, כל עוד כל המידע (עצים ישנים, הודעות פרטיות וכו') נשמרים במעבר-אני חושב שזה רעיון טוב להתעדכן.

אז אני לא מכיר את הפלטפורמה החדשה, אבל הישנה נוחה לי.
למרות זאת, אני מסכים שבגלל כל התקלות שהגרסא הישנה גרמה בעבר (במיוחד אחרי שהחברה המפעילה את השרתים השתנתה), וכנראה תמשיך לגרום, כדאי מאוד לעבור לגרסא החדשה.
נקסטורל - אי אפשר לבטל את הלייקים? חוץ מזה, אתה יכול להתעלם מהם כמו שאני והמפקד מתעלמים מהתגים (לא שהם רעים, אולי אשתמש בהם בעתיד)
מרתוס אמר/ה:
בקיצור, כל עוד כל המידע (עצים ישנים, הודעות פרטיות וכו') נשמרים במעבר-אני חושב שזה רעיון טוב להתעדכן.

חזרה