נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

אווטאר (המקורי) עונה 4?

פורום הקהילה שלנו, כאן תוכלו לדבר על כל נושא שעולה על לבכם. אז שימו את המעיל בצד ובואו להתרווח אצלנו
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 4066
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

אווטאר (המקורי) עונה 4?

שליחה על ידי tkhag1 » 08 אוגוסט 2019, 09:05

הי לאחרונה אני שומע ברשת דיבורים על כך שכשף האוויר האחרון עומד להוציא עונה נוספת שעומדת להתמקד בשיקום של אזולה ואולי באמא של זוקו.
האם שמעתם על זה? ואם כן מה דעתכם? האם אתם חושבים שעדיף להישאר אם ההמשכים של הקומיקסים כדי לא לחזור על "תקרית קורה" או שזה רעיון טוב?
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.


ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
הודעות: 8661
הצטרף: 31 יולי 2011, 13:37
תשובות: 51
מיקום: סרמיאת, עולם המערכה הביתי שלי

אווטאר (המקורי) עונה 4?

שליחה על ידי Nextorl » 08 אוגוסט 2019, 10:08

הדבר היחיד שיוצא זו סדרת לייב אקשן של נטפליקס של אווטאר, מהכותבים המקוריים.
בין כה וכה, אני מעדיף להשאר עם הקומיקסים. הם נהדרים, ואין סיבה להמשיך סדרה שכבר הסתיימה- חוץ מכדי להרוויח כסף, וכשהמטרה היחידה שלך היא להרוויח כסף, האיכות של הסדרה סובלת.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי
הודעות: 5149
הצטרף: 07 אפריל 2017, 15:53
מיקום: יוּרטה במונגוליה

אווטאר (המקורי) עונה 4?

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 08 אוגוסט 2019, 10:52

רעיון רע. הסדרה כבר הסתיימה בסוף הראוי ביותר, ולדעתי אין סיבה להוציא המשך.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
הודעות: 13128
הצטרף: 05 דצמבר 2004, 17:04
תשובות: 65
מיקום: Azjul-Nerub, נורת'ראנד.
יצירת קשר:

אווטאר (המקורי) עונה 4?

שליחה על ידי the Nerubian » 08 אוגוסט 2019, 11:07

tkhag1 כתב:
08 אוגוסט 2019, 09:05
הי לאחרונה אני שומע ברשת דיבורים על כך שכשף האוויר האחרון עומד להוציא עונה נוספת שעומדת להתמקד בשיקום של אזולה ואולי באמא של זוקו.
זה נשמע לי כמו טעות בתרגום או טלפון שבור.

הסיפור הוא כזה: היוצרים של הסדרה התכוונו במקור לעשות גם עונה רביעית בשם "אוויר", שתעסוק בפעולות השיקום של ממלכת האדמה, השיקום-סוג-של של אזולה, וההקמה של עיר הרפובליקה - אבל לא היה תסריט סופי, אלא רק פסקה אחת פרסומית. בסופו של דבר הוחלט הסדרה צריכה להסתיים כפי שהסתיימה בעונה השלישית, ו*חלק* מהרעיונות שנזרקו לאוויר אז הועברו לסדרת הקומיקס של אווטאר ("ההבטחה", "החיפוש" ו"צללים ועשן"), שאין שום כוונה להפוך אותה לעונה נוספת. אגב, גם לסדרה של אווטאר קורה יש סדרת קומיקס וגם אותה אין כוונה להפוך לעוד עונה.

בנוסף, הייתה כוונה לעשות טרילוגיית סרטים שמבוססת על הסדרה אבל לא נאמנה לה לגמרי, רק שהסרט הראשון היה כשלון מזעזע. יש לציין שהרעיון לסרט לא בא מניקולדיאון אלא מהבמאי והתסריטאי - מ. נייט שאימאלאן - שפנה אל ניקולודיאון בבקשה לעשות סרטים מהסדרה המצוירת שהבנות שלו נורא אוהבות לצפות בה. הבעיה שהוא כנראה לא ממש צפה בסדרה בעצמו, כי הוא הצליח לספר את אותו שלד סיפורי אבל לנקז את כל האופי של הסדרה החוצה.

לבסוף, כרגע יש כוונה לעשות חידוש לייב-אקשן לסדרה, שתהיה בעצמה סדרה בנטפליקס. בינתיים כל מה שיש מהסדרה זו תמונה פרסומית אחת ואת היכולת לשמור את הסדרה במועדפים שלך בנטפליקס, ליום שהיא תצא מתישהו בעוד כמה שנים. הסדרה הזו צפויה לספר בדיוק את אותו סיפור של הסדרה המצוירת, שוב - עם שינויים קלים.
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
הודעות: 17838
הצטרף: 29 מאי 2005, 21:41
תשובות: 36
מיקום: כדור הארץ (לא, צדק, מה חשבתם?)

אווטאר (המקורי) עונה 4?

שליחה על ידי פלאפי » 08 אוגוסט 2019, 19:33

בלעכס, מה נהיה עם לספר את אותם סיפורים רק בלייב אקשן לאחרונה. היה יותר מעניין אם היו עושים סדרת לייב אקשן באותו עולם\אותו פרמיס, אבל שתספר סיפור אחר.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
הודעות: 13128
הצטרף: 05 דצמבר 2004, 17:04
תשובות: 65
מיקום: Azjul-Nerub, נורת'ראנד.
יצירת קשר:

אווטאר (המקורי) עונה 4?

שליחה על ידי the Nerubian » 08 אוגוסט 2019, 19:59

בעקרון יש לזה ארבע סיבות אפשריות, אבל האמת היא שברוב המקרים רק שתיים מהן הן המניע האמיתי.

1. מישהו חושב שהוא יכול לעשות אדפטציה מגניבה על הסיפור והדמויות, ושזה יעבוד טוב יותר עם סגנון אנימציה אחר\בלייב אקשן. אני בכוונה משתמש במילה "אדפטציה" ולא "רימייק" כי המטרה היא לעשות סרט שונה. לדוגמה: האדפטציה של "ספר הג'ונגל" משנת 2016; הסרט "הדבר" שהוא חידוש של "הדבר מעולם אחר" ושניהם מבוססים על סיפור קצר.

2. מישהו חושב שיש בסרט או בסדרה המקוריים פוטנציאל שלא מומש, משום שהטכנולוגיה או הכלים ששימשו בהפקה המקורית היו מוגבלים, ולא הצליחו להעביר את מלוא החזון של היצירה. לדוגמה: מקס הזועם; גרסאות מחודשות של "מלחמת הכוכבים".

3. מישהו חושב שסרט מחודש יכול למשוך קהל חדש, שלא היה צופה אחרת בסרט או בסדרה המקוריים. לרוב, משום שרוב האנשים בעולם הם חסרי-מעוף וחושבים שאנימציה זה רק לילדים, או שאנימציה יפנית זה רק בלעכס, או משהו כזה. לעתים רחוקות יותר, פשוט כדי להנגיש מסרים לקהל מתרבות אחרת. לדוגמה: גרסת הסרט של Death Note; החידוש הרוסי של "תריסר המושבעים".

4. מישהו חושב שאנשים יילכו לצפות בכל חידוש שהוא ברמת סביר, רק בגלל הנוסטלגיה או המותג של היצירה המקורית. הוא יכול היה כמובן להוציא מחדש את הסרט להקרנה בקולנוע, אבל יש אנשים שכבר קנו אותו בבלו-ריי. אז מוציאים את הסרט מחדש אבל תוך שימוש באמצעים אחרים, שאינם מתאימים לעלילה ולאופי כמו שהתאימו הכלים ששימשו בסרט המקורי. ואז מדביקים איזה שינוי עלילה מינורי שנועד לסגור "חור" שאנשים עשו לו ניטפיקינג ויוצרים חור עלילתי חדש, או מוסיפים איזה שיר אחד וכמה בדיחות כדי שהצופים ירגישו שהם מקבלים תוכן מקורי. לדוגמה: מלך האריות (לחיות ריאליסטיות אין כמעט הבעות פנים ולכן הסרט לא יכול להשתוות לרגשות שמעלה הסרט המקורי); היפה והחיה (סגרו את החור העלילתי למה אף אחד לא מכיר את הארמון שמעבר ליער הסמוך והוסיפו עלילת משנה עם המוות של אמא, אבל זה עשה את הפיה אפילו עוד יותר גרועה מאשר קודם למה לעזאזל היא לא הנבל וגם סירס את הפואנטה לגבי הכפריים הגרועים, כי התיקונים לא מאפשרים לכפריים להיות גרועים כמו בסרט המקורי).אוקיי אוקיי אוקיי הנה סיבה 5. אם לא נעשה מזה סרט אחת ל-X שנים, הרישיון יילקח מאיתנו ויחזור אל מארוול קומיקס, כלומר אל דיסני.
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה