עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

הרישום המוקדם לדרקוניקון 2019 נפתח!

פורום הקהילה שלנו, כאן תוכלו לדבר על כל נושא שעולה על לבכם. אז שימו את המעיל בצד ובואו להתרווח אצלנו
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 06 אוגוסט 2019, 20:08

אז אנשים מתחילים לא יכולים להיכנס למשחקים בדרגות גבוהות יותר?
ומה עושה מישהו שהדמות שלו כבר עברה את max level להרפתקאה אבל עדיין רוצה לשחק בה? צריך להתחיל מ1?
ואני חייב לומר שזה נשמע די מבאס לשחק דמות בדרגה אחת כששאר חברי הקבוצה שלך בדרגות גבוהות יותר, הפרש של 2-3 דרגות בדרגות הנמוכות זה די משמעותי.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
lonewolf
יצירת קשר:

שליחה על ידי lonewolf » 06 אוגוסט 2019, 20:15

מצד שני, אף אחד לא חייב להרשם להרפתקאות האלה.
"תקשיבו, זה מדהים."

-זאב בודד, ממש עכשיו.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 07 אוגוסט 2019, 00:07

לשחקנים שמשתתפים הרבה במשחקים של ליגת ההרפתקנים או של אגמאר יש לרוב יותר מדמות אחת והן בדרגות שונות.
ברור שתיאורטית זה היה נחמד שכולם בדיוק באותה דרגה אגל זב היה בלתי אפשר לתאם בכנסים... גם היום שבארץ מריצים הרפתקאות לדרגות נמוכות ובינוניות לא בכל אירוע אפשר למצוא מספיק שחקנים. דרקוניקון זה שונה כי אירוע עם מאות שחקנים.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 31

שליחה על ידי אביעד » 07 אוגוסט 2019, 00:09

אין איזו פלטפורמה שדרכה ליגת ההרפתקנים/אגודת מגלי הארצות/צוות הסערה בארץ יכולים ליצור קשר אחד עם השני?
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 16 אוגוסט 2019, 10:30

אני לא מבין למה אי אפשר פשוט לבנות דמות בדרגה X... זה נשמע לי מטופש שאנשים בדרגות שונות ישחקו באותו החד"פ...
בנוסף, שאלה לי על הכנס: יש אפשרות לשאול בפרטי שאלות מנחים של אירועים? כי יש כמה אירועים שיש עליהם מידע חסר, והייתי רוצה לשאול את המנחים שלהם כמה שאלות.
סמל אישי של משתמש
lonewolf
יצירת קשר:

שליחה על ידי lonewolf » 16 אוגוסט 2019, 12:56

אביעד-
חוץ מהפורום הזה?
"תקשיבו, זה מדהים."

-זאב בודד, ממש עכשיו.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 16 אוגוסט 2019, 14:09

וולף - הפורום הזה לא נחשב כפלטפורמה דרכה חברי אגודת מגלי הארצות ודומותיה יכולים ליצור קשר אחד עם השני. אני מדבר על פלטפורמ ייעודית לזה שמוכרת להם, והפונדק לא עומד בתנאים. באותה מידה אתה יכול לשאול גם "חוץ מפייסבוק?" או "חוץ מהטלפון?". הפורום כאן, ד"א, בניגוד לפייסבוק, לא מתאים למטרה הזו בכל מקרה, כי אי אפשר לפתוח בו קבוצת משתמשים או משהו בסגנון.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 46

שליחה על ידי Nextorl » 16 אוגוסט 2019, 16:03

אגמא"ר משתמשים בעיקר בפייסבוק בשביל לתקשר אחד עם השני, בין אם המנחים או השחקנים.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
תשובות: 59
יצירת קשר:

שליחה על ידי the Nerubian » 16 אוגוסט 2019, 17:29

בדרך כלל כאשר מנחה לא כותב משהו בקדימון, זה מידע שהוא בכוונה חסר. מה נראה לך שנשמט בטעות?
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 19 אוגוסט 2019, 23:48

אביעד כתב:
16 אוגוסט 2019, 14:09
הפורום הזה לא נחשב כפלטפורמה דרכה חברי אגודת מגלי הארצות ודומותיה יכולים ליצור קשר אחד עם השני
זו טעות. למה אתה כותב את זה?

אלא אם אתה מאוד שמרן, ואז המקום הרשמי היחידי שבו מותר לכתוב על אגמא"ר הוא הפורום של פאיזו.
אבל אחרת מבקש לא לכתוב טעויות כאלו על דפי הפורום. באופן כללי, אני מבקש ממך פומבית להפסיק לכתוב בכלל על מה מותר או אסור לכתוב בפורום. כבר קיבלת על זה אזהרות בעבר.
dragonitzan כתב:
16 אוגוסט 2019, 10:30
אני לא מבין למה אי אפשר פשוט לבנות דמות בדרגה X... זה נשמע לי מטופש שאנשים בדרגות שונות ישחקו באותו החד"פ...
בעקרון בונים את הדמות דרך האתר של פאיזו, ואז יש לך מספר והמנחה מעדכן בסוף המשחק שהדמות שלך השתתפה בהרפתקה ואת פאיזו ואז אתה מקבל נק"ן. אותו דבר בליגה. לכן אתה לא יכול לעשות את זה "פיראטי" במשחק כנס, אלא אם זה משחק ביתי ואז לכאורה המנחה לא תמיד עוקב אחרי הכללים.
dragonitzan כתב:
16 אוגוסט 2019, 10:30
בנוסף, שאלה לי על הכנס: יש אפשרות לשאול בפרטי שאלות מנחים של אירועים? כי יש כמה אירועים שיש עליהם מידע חסר, והייתי רוצה לשאול את המנחים שלהם כמה שאלות.
בגדול מה שחגי כתב לך, אבל אם חסר משהו אתה תמיד יכול ליצור קשר דרך הטופס באתר ונפנה אותך למנחה. מסיבות ברורות, אנחנו לא מפרסמים מיילים של כל המנחים בכנס באינטרנט.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 20 אוגוסט 2019, 00:56

The oldman כתב:
19 אוגוסט 2019, 23:48
זו טעות. למה אתה כותב את זה?

אלא אם אתה מאוד שמרן, ואז המקום הרשמי היחידי שבו מותר לכתוב על אגמא"ר הוא הפורום של פאיזו.
אבל אחרת מבקש לא לכתוב טעויות כאלו על דפי הפורום. באופן כללי, אני מבקש ממך פומבית להפסיק לכתוב בכלל על מה מותר או אסור לכתוב בפורום. כבר קיבלת על זה אזהרות בעבר.
זו אי הבנה.
לא טענתי שאסור להם לכתוב על זה בפורום, כמו שלא אמרתי שאסור להם לדבר על זה בטלפון או בפייסבוק. טענתי שהם לא יכולים לדבר על זה בפורום בנוחות. אמנם, מותר להם לדבר על מה שאם רוצים איפה שהם רוצים, אבל הם צריכים לפתוח קבוצה ייעודית אם הם לא רוצים לדבר אחד עם השני בטלפון שבור, לכן הם פתחו בפייסבוק קבוצה ייעודית - הקבוצה הזו (בניגוד לפייסבוק בכללותה) מהווה פלטפורמה שדרכה הם יכולים לתקשר אחד עם השני בנושאי אגמ"ר באופן נוח.
בנוסף, הפורום, לדעתי, מהווה פלטפורמה די לא נוחה ליצירת קשר של חברי אגודת מגלי הארצות: רובם לא מסתובבים כאן אורח קבע ובכל פעם שהם רוצים לבדוק איזה משהו שקרה בעבר הם צריכים לנבור במליון עצים ישנים שלא קשורים בעליל לאגמ"ר ולחבריה. לו היה תת פורום ייעודי לאגודת מגלי הארצות הייתי מבין למה יש להם סיבה לתאם את הדברים שלהם כאן ולא בקבוצה ייעודית בפייסבוק, והייתי מתייחס אל תת הפורום הזה כאל פלטופרמה דרכה הם יכולים לתקשר בנוחות.

פורום מדע בדיוני ופנטזיה, למשל, לא מהווה מקום מתאים למעריצי הארי פוטר בישראל לארגן מפגשים או משהו בסגנון, כי רובם לא נמצאים כאן, וכי הוא מכיל עוד המון דברים שממש לא קשורים להארי פוטר, בלי שום קשר לחוקי הפורום.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 20 אוגוסט 2019, 01:22

אתה טועה.
הקבוצה של פאת'פיינדר בפייסבוק היא קבוצה מתה. בבדיקה זריזה בחודשיים האחרונים היו שם בערך 15 הודעות, שמתוכן 12 הודעות זה פרסומים של דרקוניקון/חוגים וכיו"ב. רק אחת נוגעת ליצירת דמויות של אגמא"ר והיחידי שענה עליה הוא @the Nerubian
אבל מעבר לכך, ממש לא ברור לי איך המשפט שלי שזה לא התפקיד שלך להחליט למשתמשים על מה רצוי / מותר / הם יכולים לכתוב לא נקלט. גם הדוגמאות שלך לא רלוונטיות. ברכותיי, זכית באזהרה. תפסיק להגיד למשתמשים על מה אסור או מותר להם לכתוב.

נ.ב. ואם מישהו רוצה לפרסם על מפגש הארי פוטר בפורום מד"ב, הוא יותר ממוזמן.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
תשובות: 59
יצירת קשר:

שליחה על ידי the Nerubian » 20 אוגוסט 2019, 07:17

הקבוצה של אגודת מגלי הארצות בפייסבוק מתה כבר שנתיים. על כל פנים, הדרך הנכונה ליצור קשר עם מנחה בכנס היא לשלוח הודעה לכנס (יש כתובת דוא"ל לפניות, למשל: info@dragoncon.co.il ) והכנס יבדוק את הדברים מול המנחה.
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה