הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

מה אתם עושים בחופש?

פורום הקהילה שלנו, כאן תוכלו לדבר על כל נושא שעולה על לבכם. אז שימו את המעיל בצד ובואו להתרווח אצלנו
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

מה אתם עושים בחופש?

שליחה על ידי The oldman » 25 יולי 2019, 20:32

liorgonen3 כתב:
25 יולי 2019, 11:41
לא יודע. חופש גדול אומר שהפקק בכביש של הורים שמסיעים את הילדים לגן/בית ספר בבוקר מתבטל, זה כל מה שאני צריך כרגע.
לפני כמה שנים זה היה הרבה יותר בולט - אני זוכר שהייתי נהנה מכבישים ריקים בחודשי הקיץ
השנה זה פשוט הופך את הפקקים ונסיעה במהירות של צב, לנסיעה איטית ב-30 קמ"ש... לא יודע אם זה כי יש יותר רכבים, או פחות הורים לילדים קטנים באופן יחסי.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

מה אתם עושים בחופש?

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 יולי 2019, 20:35

יש בזה משהו, אני זוכר שבזמנו הייתי נוסע לבסיס דרך כל גן/בית ספר באיזור (וארור יהיה waze על זה) כל הורה היה עוצר את הרכב באמצע הכביש, מוריד את הילד, וחוזר אחרי 5 דקות לשחרר את התנועה, וחזור חלילה... אז בחופש הגדול הנסיעה הייתה יורדת בחצי.

היום? יש תחושה של פחות פקקים, אבל כנראה שלא מספיק באמת, וכנראה בגלל שתי הסיבות, יחד עם זה שישראלים לא באמת יודעים לנהוג.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
lonewolf

מה אתם עושים בחופש?

שליחה על ידי lonewolf » 28 יולי 2019, 06:29

חוץ מזה, הורים מסיעים ילדים לקייטנות.
.The lone wolf hunts alone
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה