עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

מה אתם עושים בחופש?

פורום הקהילה שלנו, כאן תוכלו לדבר על כל נושא שעולה על לבכם. אז שימו את המעיל בצד ובואו להתרווח אצלנו
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

מה אתם עושים בחופש?

שליחה על ידי Darki » 23 יולי 2019, 21:36

דווקא הלוואי עלי.אבל היום יש כחולים בכול מקום....
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

מה אתם עושים בחופש?

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 23 יולי 2019, 21:39

לנו קורעים את התחת באימונים אז אין לי אדרנלין מיותר לשטויות כאלה.
''מכוניות קופצות''?
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 6

מה אתם עושים בחופש?

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 23 יולי 2019, 23:09

Darki כתב:
23 יולי 2019, 21:36
היום יש כחולים בכול מקום
סוף האייטיז-תחילת הניינטיז לא היו תקופה תמימה או חסודה. למעשה, העולם היום שמרני בהרבה. היו לנו פרסומות בעיתוני וערוצי מיינסטרים ואפילו ב"מעריב לנוער" שהיו מדהימות בגסותן בסטנדרטים של היום. מילא הפרסומת של תפוזינה בערוץ 2 (שכללה דוגמנית בחולצה רטובה שלא מסתירה כלום) או הפרסומת "להפשיט תפוז" בה ניסו לקדם אכילת פירות הדר באמצעות שיר זימה על תפוזים + מופע דראג. אני מדבר על זה שבתחנות דלק היו לך שלטי פרסומת לשמן גיר עם ערומות ובעיתונים שפנו לגילאי 13-16 חשבו שזה לגיטימי לפרסם ג'ינס של LEE ע"י הסלוגן "בא LEE עליך" בצירוף תמונה (של בחור ובחורה עם ג'ינסים, כמובן) שמדגימה בדיוק למה הכוונה.
הח׳אן הטטרי כתב:
23 יולי 2019, 21:39
''מכוניות קופצות'
למכוניות יש מערכת של קפיצים ובולמי זעזועים עם טווח תנועה מסויים. אם משהו מטלטל את המכונית, היא קופצת. וד"ל.

המסר שלי הוא לא "חחח איזה דברים גסים היו לנו פעם חחח" אלא התייחסות לכך שדברים לא בהכרח היו קסומים ותמימים וטובים יותר פעם. עם כל האירועים הבעייתיים שאפשר לשמוע עליהם בחדשות בזמן האחרון, אני עדיין חושב ש"דור המסכים" חי במציאות בטוחה ואפילו נאיבית יותר ממה שהיה לנו פעם. אם כבר, היום יש הרבה יותר מודעות והרבה יותר מניעה בכל הקשור לחשיפת קטינים לפורנוגרפיה ואלימות, הטרדות ותקיפות מיניות וסתם התנהגות לא נורמטיבית.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
סמל אישי של משתמש
Adran

מה אתם עושים בחופש?

שליחה על ידי Adran » 24 יולי 2019, 06:33

אני לא יודע אם ישיבה מתמשכת מול מסך זו התנהגות נורמטיבית, או אחת שצריכה להיות. יכול להעיד על עצמי שיותר מדי חופשים עברו ככה.
המפקד האלמוני כתב:
19 יולי 2019, 15:24
אגב, יחסית לזה שחופש גדול די שקט בפורום - נראה לי שחלק גדול מ"דור הביניים" פשוט התגייס בסוף השנה?
זה רלוונטי גם אליי. אעביר את החצי השני של החופש בחפיפה ביחידה אליה אגיע, ובתקווה אסיים את המשחק שאני מריץ פה.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

מה אתם עושים בחופש?

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 24 יולי 2019, 12:23

אישית - אם לא היו לי מחויבויות כמו היאבקות, רובוטיקה וסיירות, סביר מאוד להניח שהייתי מתפגר יום ולילה מול המחשב.
המפקד האלמוני כתב:
23 יולי 2019, 23:09
אם כבר, היום יש הרבה יותר מודעות והרבה יותר מניעה בכל הקשור לחשיפת קטינים לפורנוגרפיה ואלימות, הטרדות ותקיפות מיניות וסתם התנהגות לא נורמטיבית.
לא יודע, הסטטיסטיקות לא מראות שדברים השתנו (כל אישה שלישית נאנסת וכל אחת מוטרדת = מצבנו רע מאוד).
אלימות - בבית הספר שלי כמעט ואין מעבר לקללות הרגילות, אבל אפילו הבריונות מתמצה בקללות אקראיות ובאיזו מכת כתף דבילית כשהוא עובר ליד אנשים במסדרון. זה לא בריונות אלא סתם ערסים צעצוע. אבל אין לי מושג מה הולך מחוץ לתיכון היחיד של עיירת פריפריה.
המפקד האלמוני כתב:
23 יולי 2019, 23:09
סוף האייטיז-תחילת הניינטיז לא היו תקופה תמימה או חסודה. למעשה, העולם היום שמרני בהרבה.
מה שאתה מתאר זה בדיוק ההפך משמרנות... לא?

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

מה אתם עושים בחופש?

שליחה על ידי Darki » 24 יולי 2019, 14:15

הבית ספר שלי הוא מושלם מהבחינה של בריונות,אבל זה לא הנושא.שימו לב שדווקא אלה שחיו בדור של פעם,הדור עם הפחות מודעות,הם אלה שמובילים את המודעות לפורנוגרפיה ואלימות.אני חושב שזו טעות.עדיף שיהיו פורנוגרפיה ואלימות בטווח של פעם(לא שכונת פשע,אבל האייטיז והניינטיז)כי לאסור משהו כמעט תמיד גורם להוצאתו בפועל.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

מה אתם עושים בחופש?

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 24 יולי 2019, 14:21

לאסור חוקית פורנוגרפיה ואלימות ישיג את אותה התוצאה של איסור האלכוהול בארה''ב - ארגוני פשע ייקחו שליטה על הנושא. כן צריך לעשות הסברה בנושא, גם להורים שלמרבה הצער רבים מהם רואים פורנו כ''הוא מתבגר, מותר לו''. פורנו זה דבר גרוע שלא אמור להתקיים, פשוט לאור על קיומו זו דרך מאבק לא יעילה.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
Darki
יצירת קשר:

מה אתם עושים בחופש?

שליחה על ידי Darki » 24 יולי 2019, 14:58

לא אמרתי שפורנו אמור להתקיים.כנ"ל לגבי אלימות.אבל זה קיים,ואני חושב שהדרך היותר טובה לאכוף זאת היא לא לאכוף זאת,כיוון שילד צריך להבין לבד מה מותר ומה אסור.אלה שלא מבינים הם כנראה ילדים עם בעיות,היות והם לא מסוגלים להבין את המוסכמות החברתיות.פשוט מאוד בתיאוריה,אף על פי שקשה ליישום.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

מה אתם עושים בחופש?

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 24 יולי 2019, 15:15

ילדים לא יבינו לבד דברים. אם תשים ילדים אלימים ביחד ולא תיתן הכוונה, הם יסיקו שצריך להיות הכי חזק ותוקפני. צריך להסביר, לחנך ולהכווין, אבל איסור חוקי לא יגרום לאנשים להפסיק לצפות בפורנו, רק יעביר את התעשייה לידיים של המאפיה.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 6

מה אתם עושים בחופש?

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 24 יולי 2019, 21:20

באופן כללי, הרחובות שקטים יותר מאז שבני נוער בחופש הגדול מעדיפים לשבת בבית ולשחק במחשב במקום להדביק שקל עם דבק שלוש שניות למדרכה ולצחוק על אנשים שמנסים להרים אותו, לתקוע תפוחי אדמה באגזוזי מכוניות של מורים (זה עושה בלם-מנוע ומונע מהרכב להתניע) או לשבת על הברזלים עד שלוש לפנות בוקר ולנהל שיחה רצופת קללות וצעקות על הפאה של מנהל בית הספר.

ובנוגע לתכנים ה"חינוכיים" שנחשפנו אליהם בעיתוני-ילדים, הבאתי כבר פעם לכאן את הדוגמא הזו:
קומיקס מוזר מהניינטיז - נינג'ה מרביץ לערבים
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

מה אתם עושים בחופש?

שליחה על ידי המגדל הבודד » 24 יולי 2019, 21:27

בתכלס מה שאני אעשה בחופש זה בעיקר לעבוד (כי רשיון וקורס בבית ספר למשחק הם דברים שעושים חור רציני בארנק), לכתוב מחזה, להנחות ולשחק במשחקי תפקידים ולשחות כספורט. אולי טיול לצפון ושבתות חברים, אבל זה לא בטוח.
.It's time for the jedi,to end
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

מה אתם עושים בחופש?

שליחה על ידי The oldman » 24 יולי 2019, 22:21

חופש? מה זה חופש?
בינתיים זה לעבוד בעבודה, להגיע הביתה ולשמור/ לשחק/להאכיל את הילדים, לעבוד על דרקוניקון, לעבוד על גלגול גורלי ועוד כמה דברים...
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
deadalus

מה אתם עושים בחופש?

שליחה על ידי deadalus » 25 יולי 2019, 11:35

בהמשך לזה, אני מוצא את השרשור הזה פוגעני כלפי מבוגרים - אין באמת חופש גדול אחרי גיל 18 :lol:

מה שכן, עדיין אין ילדים אז לפחות לא צריך לשעשע אותם בנוסף לעבודה הרגילה
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

מה אתם עושים בחופש?

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 יולי 2019, 11:41

לא יודע. חופש גדול אומר שהפקק בכביש של הורים שמסיעים את הילדים לגן/בית ספר בבוקר מתבטל, זה כל מה שאני צריך כרגע.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ariel127711

מה אתם עושים בחופש?

שליחה על ידי ariel127711 » 25 יולי 2019, 15:12

deadalus כתב:
25 יולי 2019, 11:35
בהמשך לזה, אני מוצא את השרשור הזה פוגעני כלפי מבוגרים - אין באמת חופש גדול אחרי גיל 18 :lol:

מה שכן, עדיין אין ילדים אז לפחות לא צריך לשעשע אותם בנוסף לעבודה הרגילה
זה ממש לא מצחיק
ספוילרהצג
I miss you
Want to feel your spirit
I want to return to the old good times
Far from today
I want to live in a beautiful time when the world was better

Rome will return to you, Aelia Capitolina
I love you, Aelia Capitolina
To return to the times when the gods respect you, Aelia Capitolina
To return to the times when jews lived alongside hellenists