• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מפגש פונדקאים בפריק תל-אביב, 5 ליולי

בגלל כל הדיונים בנושא האחר, אני פותח נושא חדש רק למפגש - אז כולם מוזמנים להגיע למפגש ידידותי וכיפי, עם משחקי לוח וחברה טובה, בפריק תל-אביב (בקרבת רכבת השלום) בחמישי ליולי, יום שישי, שעה 10:00 בבוקר.
מי שמגיע מוזמן להגיב :)

אני עצמי ואנוכי מגיעים, אז אנחנו כבר שלושה :p
סתם, אבל אני מגיע.
עריכה: אני יכול להביא מצודות, אברר.

מעריכים את האיחולים שלכם לכך שנהנה, אבל... קצת מיותר לכתוב תגובה שאומרת ''אני לא אבוא'' כשהשאלה שנשאלת בראש העץ היא ''מי כן בא''.

היה ממש כיף. בהתחלה באנו אני, אביעד וגרגויל, ואז הצטרפו גם נקסטורל וירין, אלריהם ניצן ונאוטי, ואז עוג. אולדמן בא עם הבן שלו (חמוד!) אבל לא ממש היה במפגש, ואדראן בא באיזשהו שלב. פטפטנו הרבה ושיחקנו שם קוד פעמיים, ואז התפצלנו ל(מה היה משחק הקלפים חובב הישבנים שהילדים הגדולים שיחקו?) ולמנצ׳קין (למרות שבסוף התדרדרנו ליותר מדי גניבות קלפים והמשלק נגמר). מאוד נהנתי. מה איתכם?

היה חמוד ביותר, כמו שראיתם לא הייתי יכול להקדיש את כל תשומת לבי, אבל היה כיף לראות אותכם - כנראה ששם-קוד זה משחק הפונדקאים הרשמי לפי המפגשים האחרונים :)

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
מה היה משחק הקלפים חובב הישבנים שהילדים הגדולים שיחקו?
חובב ישבנים?
שיחקנו משחק מסיבה נחמד לאללה בשם shit happenes, שבו צריך לדרג כמה גרוע דבר מסוים ביחס לאחרים. משחק מאוד נחמד, אבל אין לו ערך של משחקיות חוזרת. הוא מעולה לפעם אחת וזהו.

חזרה