הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

מהפכת הפרטיות של אפל

פורום הקהילה שלנו, כאן תוכלו לדבר על כל נושא שעולה על לבכם. אז שימו את המעיל בצד ובואו להתרווח אצלנו
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

מהפכת הפרטיות של אפל

שליחה על ידי The oldman » 09 יוני 2019, 11:56

לא פעם כתבתי על הדרכים הציניות ותאבות הבצע של פייסבוק בעיקר (אך גם גוגל לעתים) משתמשות במידע שלנו ובכל הנתונים שהם אוספים עלינו כדי להרוויח.
אחת הדרכים שהם עושים את זה הוא באמצעות שתילת עוגיות שעוקבות אחריכם, בכל אתר בו יש תוספים של פייסבוק, למשל מנגנון תגובות, או פרסומות Adsense- כשעוד דרך שלהם לאסוף מידע זה באמצעות הצעת שירותי ניהול משתמשים עם sign in with google / Facebook. זה בעצם מאפשר להם לעקוב אחרי המשתמשים הרבה יותר במדויק.

ועכשיו לעצם העניין - אפל הכריזו על שירות חדש שמאפשר לבצע כניסה לאתר עם זהות האפל שלכם, אבל בצורה אנונימית כאשר אפל יספקו למשתמשים שכבת הגנה עם אימייל אקראי וללא מעקב. מכיוון שאפל לא מרוויחה כסף במסחר במידע של המשתמשים שלה, יש לה יתרון ענק. בנוסף מכיוון שכבר יש כמיליארד משתמשים של אפל, והם גם הולכים לחייב כל אפליקציה שמציעה הרשמה עם גוגל/פייסבוק להציע גם רישום עם אפל.

אישית, זה מאוד משמח אותי, אחת הסיבות שרכשתי אייפון זה בכלל הפרטיות שלי - למרות המחיר היקר - ולמשל מעולם לא נכנסתי לפייסבוק דרך הטלפון. בדיוק מסוג הדברים שאני שמח לראות מאפל.
פיה וליבה שווים: אפל טורפת את הקלפים בתחום הפרטיות
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

מהפכת הפרטיות של אפל

שליחה על ידי The Traveler » 09 יוני 2019, 18:35

מעניין. אני אישית מקווה שזה יהיה צעד חיובי לגבי כלל השוק, ושהחברות האחרות יאלצו לשנות את המדיניות שלהן בשביל לתת קונטרה לצעדים שאפל נוקטים כאן
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
שלח תגובה