עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

מהפכת הפרטיות של אפל

פורום הקהילה שלנו, כאן תוכלו לדבר על כל נושא שעולה על לבכם. אז שימו את המעיל בצד ובואו להתרווח אצלנו
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
הודעות: 18283
הצטרף: 09 נובמבר 2002, 19:21
תשובות: 12
מיקום: Somewhere over the rainbow
יצירת קשר:

מהפכת הפרטיות של אפל

שליחה על ידי The oldman » 09 יוני 2019, 11:56

לא פעם כתבתי על הדרכים הציניות ותאבות הבצע של פייסבוק בעיקר (אך גם גוגל לעתים) משתמשות במידע שלנו ובכל הנתונים שהם אוספים עלינו כדי להרוויח.
אחת הדרכים שהם עושים את זה הוא באמצעות שתילת עוגיות שעוקבות אחריכם, בכל אתר בו יש תוספים של פייסבוק, למשל מנגנון תגובות, או פרסומות Adsense- כשעוד דרך שלהם לאסוף מידע זה באמצעות הצעת שירותי ניהול משתמשים עם sign in with google / Facebook. זה בעצם מאפשר להם לעקוב אחרי המשתמשים הרבה יותר במדויק.

ועכשיו לעצם העניין - אפל הכריזו על שירות חדש שמאפשר לבצע כניסה לאתר עם זהות האפל שלכם, אבל בצורה אנונימית כאשר אפל יספקו למשתמשים שכבת הגנה עם אימייל אקראי וללא מעקב. מכיוון שאפל לא מרוויחה כסף במסחר במידע של המשתמשים שלה, יש לה יתרון ענק. בנוסף מכיוון שכבר יש כמיליארד משתמשים של אפל, והם גם הולכים לחייב כל אפליקציה שמציעה הרשמה עם גוגל/פייסבוק להציע גם רישום עם אפל.

אישית, זה מאוד משמח אותי, אחת הסיבות שרכשתי אייפון זה בכלל הפרטיות שלי - למרות המחיר היקר - ולמשל מעולם לא נכנסתי לפייסבוק דרך הטלפון. בדיוק מסוג הדברים שאני שמח לראות מאפל.
פיה וליבה שווים: אפל טורפת את הקלפים בתחום הפרטיות
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
The Traveler
הודעות: 370
הצטרף: 18 נובמבר 2018, 18:42

מהפכת הפרטיות של אפל

שליחה על ידי The Traveler » 09 יוני 2019, 18:35

מעניין. אני אישית מקווה שזה יהיה צעד חיובי לגבי כלל השוק, ושהחברות האחרות יאלצו לשנות את המדיניות שלהן בשביל לתת קונטרה לצעדים שאפל נוקטים כאן
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
שלח תגובה