• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אני טס ל UK Games Expo :)

פעם ראשונה שאני אשתתף בכנס, שהוא כנס המשחקים המרכזי באנגליה ולאחרונה אחד הבולטים באירופה (בטח באנגלית) https://www.ukgamesexpo.co.uk/

המטרה הרשמית זה לשחק, לראות דברים מגניבים ולנוח. המטרה הלא-רשמית זה למצוא דברים מגניבים לדרקוניקון 😇
הדבר היחידי שקצת מבאס זה שהכנס לא בלונדון אלא בבירמינגהם, למרות שהמרכז כנסים עצמו נראה ענק ומרשים*. יש שם שם אחלה מתחם דוכנים וגם די הרבה משחקים - למרות שלהרבה אזל המקום...
מעניין אותי גם לראות איך הוא בהשוואה לג׳נקון - ברור לי שהוא קטן יותר ועם הרבה פחות השקות, אבל זה טיסה של חמש שעות ו-400 דולר לעומת מינימום של 15 שעות ו-1400 דולר... כל הפעמים שהייתי בג׳מקום זה היה ב״טרמפ״ על נסיעה מהעבודה. זה כנס הרבה יותר זמין.

נ.ב. מדהים אותי תמיד מחדש כמה ישראל לא מפותחת בענייני כנסים. אשכרה באנגליה יש אחלה מרכז כנסים בעיר שהיא מקבילה לאשדוד בישראל...

זה די מגניב שבתכלס מדובר בכנס דרקוניקון אבל באנגלית ועם 15,000 איש. יום אחד אצלנו?

רשימת האירועים באתר שלהם מזכירה מאוד את זו של כנסי עבר שלנו, לדוגמה דרקוניקון 2012: http://www.dragoncon.co.il/2012/games.html

חזור אלינו עם מתנות לרוב!

אני ממש מסכים שמבחינת ה vibe של הכנס הוא הכי מזכיר את דרקוניקון בעולם ;)
ו [mention]BadBug[/mention] אתה צודק, לכן אנחנו עובדים קשה על דרקוניקון... 15000 זה גדול על ישראל, אבל 1,500 ממש בכיף

אוף, מסתבר שבהתרסקות של השרת חלק מהתמונות נעלמו. אני אעלה אותן מחר.
בכל מקרה, מקווה לכתוב כתבה מסודרת על החוויה בכנס - בסך הכל נהנתי מאוד, אמנם לא ברמה של ג'נקון אבל בהחלט כנס שווה אם אתם מגיעים/רוצים לבקר באנגליה בכל מקרה. האופי של הכנס מזכיר את זה של דרקוניקון ושל ג'נקון, במובן שהוא כנס משחקים עם הרבה אירועים (נניח בניגוד לאסן שהוא תערוכה).
אם יש לכם שאלות, בכיף.

נ.ב. בינתיים תמונות של הוויסקי של משחקי הכס. מסתבר שיש גם ג'וני וולקר של מלך הלילה וגם סדרת וויסקי סינגל מאלט לכל אחד מהבתים. אני לא יכלתי להתאפק וקניתי אחד - את זה של ג'וני ווקר (היחיד שראיתי בארץ, היתר בהית'רו).
IMG_1511.jpg
IMG_1387.jpg

חזרה