• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

יום העצמאות שלכם

אני הלכתי אתמול עם המשפחה לחוף מציצים, נסענו על האופניים בכיף ואז הופתענו לגלות שחיל האוויר לא עומד בזמנים של המטס - הוא הקדים אותם. בכל מקרה עדין היה מגניב.
מה שהיה מעייף זה ללכת בערב עצמאות למופע הזיקוקים, שזה כל הזמן לרוץ אחרי הילדים למרות שיחסית כיכר רבין לא הייתה עמוסה.

מה שהיה מגניב זה לראות את מוריס קאהן בנאום המאולתר שלו בטקס המשואות מכריז על בראשית 2, פשוט תותח - הוא הרים את בראשית 1 מחלום של צעירים לפרויקט ועכשיו גם עושה את 2.

הדבר השני שהפתיע אותי לטובה, זה השיר של עברי לידר ומסרים ״מהכפר אל הכיכר״. אחרי מספיק שנים של טקסי יום הזכרון בכל שנה זה פחות או יותר חוזר על עצמו, וזה באמת שיר מרגש וייחודי, ממש כל הכבוד להם.

היה לנו טקס זיכרון חזק בבית הספר. אפילו בכיתי קצת.
בערב ההורים נסעו לעל האש באשקלון אצל חברים, ואנחנו נשארנו כי לא היו אמורים להיות שם בני גילנו. אימון ההיאבקות לא הלך לי טוב (כן, גם בערב יום העצמאות, כי אנחנו רוסים קשוחים ובעיקר כי היום היתה אליפות הארץ) ובערב הייתי עייף והרגשתי קצת חולה, אז גם ויתרתי על הזיקוקים. למחרת נסענו לחניון צה''ל איפשהו בהר חברון והיה ממש מגניב לראות את כל הכלים המתקדמים של הצבא וכו'.
חג עצמאות שמח ומזל טוב למדינה! באיחור אופנתי של יום!

חזרה