• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

"שעות מוזה"

משום מה ההשראה לכל כתיבה שאני עושה בין אם מדובר בדף דמות או בסיפור מגיעה בלילה.
אני מניח שזה בגלל שבשעות האילו המוח שלי מלאה בארועי ומחשבות אקראיות שרצו בו במהלך היום ואיך שהוא כל זה מתנגש לרעיון לדמות או סיפור. למרבה הצער אני גם עייף מת באותו זמן כך שאני כותב אם שגיאות כתיב מחרידות כי אני לא שם על איזה מקשים אני לוחץ במקלדת.
ניסיתי בעבר לדחות את הכתיבה למחר אבל איבדתי את ההשראה, הרעיון עדיין היה שם אבל כבר לא היה את הלהלט שגורם לך לכתוב בצורה טובה מהרגיל.

גם לכם יש "שעות מוזה"? אם כן מתי? ולמה נראה לכם שאילו השעות האילו?

מכיר את התופעה, ואני ממליץ לכתוב על העולה על רוחך במסמך וורד ולשמור אותו. ואז ביום למחרת, בשעה פנויה כשאתה גם יותר ערני וצלול, לעבור על מה שכתבת ולראות אם זה עדיין נשמע הגיוני\מגניב. אם זה לא נשמע מגניב באותה מידה כשאתה ערני, כנראה זה האפקט של השעות הקטנות שגרמו לזה להיראות יותר טוב ממה שזה. אם זה עדיין נשמע מגניב, כנראה שזה באמת מגניב. ואז זה גם זמן טוב לתקן שגיאות כתיב ובעיות אחרות, ולפרסם.

חד משמעית שעות המוזה שלי המשפיעות הכי הרבה בעיקר על יצירתיות
זה ריצה
מחקרים מראים השפעה מכובדת בין פעילות גופנית לשיפור וייעול הקוגניציה!
ככה אני מרגיש ואם יש ריצה באזור יחסית חשוך בביל ארוך שגם לעיניים אין יותר מדיי גירויים אז זה בכלל תורם לי אישית.

ומקלחת אוהוו זה נושא אחר כבר

נושא מעניין ד"א

חזרה