• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רכבת לגו מגניבה של Hogwarts Express!

בעודי מסתובב בלגולנד, קפצתי לבקר בחנות שלהם - לא להיט גדול, המחירים שלהם הם מחירים רגילים לגמרי - אבל קלטתי שם סט מגניב לגמרי של הרכבת של Hogwarts Express...
28668863787_2d1b016f35_b.jpg
פשוט נראה מדליק - לא הדמויות של הלגו, שבכנות לא מעניינות אותי, אלא הרכבת עצמה שנראית מדליק לגמרי. בתור חובב רכבות בעברי הרחוק, וחובב לגו תמיד - זה פשוט שילוב מנצח עבורי שקשה לי לעמוד בפיתוי... מזל שזה מגיע בלי פסי רכבת ובלי מנוע, אחרת זה היה לגמרי בדרך אליי עכשיו.
מצד שני, זה גרם לי לפנטז על לקנות רכבת רגילה של לגו, עםעוד סט או שניים של פסי-רכבת ואז להוסיף את ה Hogwarts express... רק שאז תג המחיר כבר מפחיד, איזה 300 דולר... אולי אם אני אקנה את זה כמתנה ליומהולדת של הילדים ובשלבים :ninja:
הסאטורן חמש עלה "רק" 120 דולר והיה קנייה בודדת... מצד שני, הוא היה הצלחה מסחררת אצל הילדים והוא רק Display piece ולא גם משחק...
אוף. יש דברים כל-כך מפתים שם בחוץ.

לפני 15 שנה קנו לי במתנה את דגם ישן יותר בהרבה יותר זול. רוב החלקים נשארו אצלי בבית מעורבבים עם שאר הלגו.
אם זה לא היה 300 דולר באמת הייתי ממליץ לך לקנות, זה אחד הדגמים הטובים שקיבלתי.

חזרה