• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

צריך להרשם למפגש של הפונדקאים באייקון?

http://program.iconfestival.org.il/icon2018/sessions/מפגש-פונדקאים-באייקון

צריך להזמין כרטיס פשוט בגלל עניין של מקום. מותר להכניס רק עד כמות מסוימת של אנשים לחדרים שם.
מצד שני, אני לא מאמין שנגיע להגבלה הזו. הסיכוי לזה הוא.... נמוך מאוד. מאוד. מאוד.
כדי להזמין כרטיס, צריך להתחבר למערכת, להוסיף לסל, לצאת לתוכניה כדי שהסל יתרענן ואז "לשלם". זה לא ידרוש ממכם כרטיס אשראי או כל דבר כזה. פשוט יאשר את ה"הרשמה" שלכם למפגש.

זה לא רק עניין של מקום - יש לזה גם משמעות לוגיסטית מצד הכנס - לוודא כמה אנשים מגיעים לכנס, מהן השעות שבהן עיקר הפעילות או עיקר העומס וכן הלאה.
אבל שיקול המקום הוא בהחלט העיקרי, משום שיש מגבלה על כמות האנשים שאפשר להכניס לכל אחד מהחדרים או האוהלים במתחם (גם מבחינת מקומות ישיבה בהרצאות וגם מבחינת הנחיות המשטרה\מד"א\מכבי האש).

ברשותכם אני אשתמש בעץ בשביל 2 שאלות שלא בדיוק קשורות למפגש אבל קשורות לאייקון-
1.איך העמידה בזמנים? מה הסבירות שאם אני נרשם לשני הרצאות עוקבות בחדרים שונים אני אספיק להגיע להרצאה השנייה בזמן.
2.יש הרצאות מומלצות/לא מומלצות במיוחד? אני לא אף אחד מהמרצים וחבל לי להרשם להרצאה שנראית מעניינת רק כדי לגלות שהמרצה/מנחה לא יודע כיצד להעביר את החומר. (לחילופין, חבל לי להפסיד הרצאה שנשמעת מעניינת אבל המרצה ידוע כאחד שהופך כל נושא למעניין)

1. כן, לא אמורה להיות בעיה. הרצאות מסתיימות 15-10 דקות לפני תחילת סבב ההרצאות הבא.

2. קצת קשה להעריך, אבל באופן כללי מרצים שמקבלים את אולמות 1-2 הם אלו שכבר הוכיחו בעבר שיש למה לתת להם אולם גדול. מרצים אחרים זה יותר הימור. לך על מה שנשמע לך מעניין ובדוק ששורת הביו של המרצה קשורה לנושא שהוא מרצה עליו.

כמובן שיש את הפאנל של גלגול גורלי באותו היום של מפגש הפונדקאים, ממש אחרי - ואני ממליץ בחום (אבל אני משוחד :) )
בנוגע להרצאות, שים לב שזה מעין "תרבות" של אייקון, לפחות עבור חלק מההרצאות זה סוג של הרצאות שאפשר למצוא רק באייקון ואולי בעולמות, שממש נכנסים לעומק של סדרות וספרים. אז אתה צריך להתחבר לזה. יש גם הרצאות מדע פופולארי שהן סבבה (אבל גם כאן אני משוחד, למרות שהשנה אני לא מעביר הרצאה כזו).

חזרה