• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דברים לעשות בלונדון?

פלאפי

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
עוד יומיים אני טס ללונדון לשבוע. זה יצא די ספונטני אז אין לי תכנונים משמעותיים...
מכירים דברים מעניינים לעשות בלונדון? לא חייב שקשור למשחקי תפקידים, אפשר גם דברים גיקיים בכללי או שקשורים לקולנוע.

המוזיאון הבריטי - ענקי (אי אפשר לתפוס את כולו בביקור אחד) וחינמי לגמרי אם כי לפעמים יש בו תערוכות מיוחדות בתשלום.
באזור המוזיאון אני זוכר שהיו כל מיני חנויות של ספרים ישנים מאוד (מאה שנה פלוס) במחירים גבוהים אך הגיוניים - אבל הייתי שם ממש מזמן.

לא רחוק מrussel square (גם כן אזור המוזיאון) יש מרכז קניות נחמד שנקרא the brunswick center - יש שם חנות ספרים מגניבה שנקראת skoob books וגם סושיה בשם Yo! Sushi שעובדת על הקונספט של מנות סושי נוסעות על פס ליד השולחן שלך, אתה לוקח מה שאתה רוצה ובסוף משלם לפי מספר הצלחות שלקחת והצבעים שלהן. הייתי שם אמנם ב-2011 אבל לפי בדיקה בגוגל מאפס כל אלה עדיין קיימים.

מוזיאון המלחמה האימפריאלי מאוד מרשים - הבעיה היא שהוא נמצא בשכונה די מגעילה עם כל מיני מהגרים מלחיצים למראה ואנגלים בעלי עבר או עתיד פלילי - אתה יורד בתחנת אלפנט אנד קאסל והולך איזה רבע שעה ברגל - כולל מעבר ליד בית ספר בריטי שבו תוכל לראות בשעות מסויימות ילדים בתלבושות בית ספר אנגליות עם העניבות והכל הולכים מכות בהפסקה, מה שמהווה אטרקציה תרבותית בפני עצמה.

בנוגע למשחקי תפקידים וכיו"ב - על אורקס נסט (עם המוכר האנטיפט והמחומצן אם הוא עדיין חי) ופורבידן פלנט בטח כבר שמעת.

ה shard בזבוז של כסף לטעמי.
המגדל של לונדון הוא מגניב חובה, ולידו גם יש את לונדון ברידג' ואת האזור של העירייה.
מוזיאון הטבע מעולה, המדע פחות.

The oldman אמר/ה:
המגדל של לונדון הוא מגניב חובה, ולידו גם יש את לונדון ברידג' ואת האזור של העירייה.
טאוור ברידג', גשר לונדון הוא סתם גשר. הייתי שם לא מזמן, וזה ממש מגניב, אבל אסור לצלם את התכשיטים. ויש שם גם את העורבים שאוכלים בשר נא וביסקוויטים טבולים בדם. איזה חמודים!
בכל מקרה מומלץ גם שוק פורטובלו בימי שבת, מוכרים שם כל מיני שטויות וענתיקות ודוכני האוכל פשוט משכרים.
הפארקים הם נחמדים ומרגיעים.
מי שמתעניין בכנסיות או אדריכלות יש שם שפע, בדגש על סנט פול ווסטמינסטר אבי אבל לא רק.
יש גם את מוזיאון הפרשים הכבדים, והוא מגניב.
חילופי המשמר נחמדים, אבל צריך לתפוס מקום שעה וחצי לפני :confused:
המפטון קורט מומלץ, אבל הוא בקצה לונדון וצריך אליו רכבת.

חזרה