• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הכה את הפונדקאי 16-yds

שלום לכולם, פונדקאים! מהיום עד תחילת שנת הלימודים הבאה עלינו לרעה, אני מעמיד את עצמי על הפודיום כדי להיענות לשלאלותיכם, בקשותיכם, ועגבניותיכם! אז בלי הרשמה מיותרת, ניגש לעניין

מי אני?
השם שלי הוא עילי (שני), בן 16 ותשעה חודשים מרעננה, עולה לכיתה י''ב. נהנה לקרוא, לשחק, להנחות, ולהכיר מ''ת, לכתוב, לכתוב, ולכתוב עוד קצת, כל דבר שנוגע במעורפל בתחום הספרות הספקולטיבית ועולמות מערכה, ודברים שקצת פחות. לומד פיזיקה וביוטכנולוגיה בבית הספר שלי, ביחד עם קורסים במדעי הרוח ועבודת גמר באלקטרוכימיה באוניברסיטת ת''א. אני נהנה מאוד מלימוד והשקעה במרבית תחומי הידע (חוץ מתכנות, נכון לעכשיו). בתחום הכתיבה, אני כרגע עובד על חידוש מאסיבי של ארגאה (עולם המערכה של משחק הבדולח היוקד), ושל שוק הגנים (עולם שנוצר עבור שו''ש), על עולם סטימפאנק בשם deus ex machina...אילו הדברים הברורים, מעבר לכך יש לי הרבה רעיונות מרחפים באקראי שמדי פעם אני מנסה לפתח.

באילו משחקי תפקידים אני משחק היום? מה הן שיטות המשחק האהובות עלי?-היום אני משחק במהדורה 4, 5, ו3.5, מנחה באותן מהדורות, ומדי פעם מנחה מיוטאנטס אנד מאסטרמיינדס ו/או ואנור לאחים שלי, +עובד כל שיטה תוצרת בית למשחק בסקדריאל (העולם של הערפילאים, באופן כוללני מאוד), שאריץ לה פלייטסט שני בדרקוניקון השנה. השיטות האהובות עלי הן פאת'פיינדר, כל מו''ד ששיחקתי בו (3 והלאה), עולמות פראיים, העידן השלוש עשרה, מיקרוסקופ...קשה לומר שיש שיטות שאני לא אוהב, אבל אני מעדיף שיטות עם מכאניקה מובנית וברורה (פחות לכיוון של ואנור, למשל, שהמכאניקה בו נזילה בהרבה)

סיפור משעשע / מיוחד על הפורום או התחביב-לפני כחודש, הדמות שלי במשחק מו''ד חמש עם חברים (בארד ''שאמאני" איש חתול) נלכדה הודות לברברי הרצחני שלנו. הקבוצה עשתה רעש בניסיון לברוח, נלכדה שוב והושמה במרכז הכלא. בזכות לחש אשליה פשוטה, יד מאגית, ושתי בדיקות תרמית מוצלחות הדמות שלי הצליחה להעביר אותנו על פני כלא שלם (עד שהלוחם החליט שזה יהיה "totally awesome'' לכסח את כל השומרים בחדר הראשי לבד, אבל אילו פרטים חסרי חשיבות :) )

שאלה מהפונדקאי שלפני-עם איזו דמות בדיונית היית רוצה לאכול צהריים? לאחר מחשבה מעמיקה, החלטתי שאשמח לשבת לארוחה עם הארכיברית מלכיזוהר בלטסרי מסדרת הלוויתן מבבל, כדי לנסות להתקבל כתלמיד של אחת הישויות החכמות במולטיברס

זהו לעכשיו, אולי אוסיף חידה אם יהיה לי זמן כשאחזור לארץ, מוזמנים לשאול, להתעניין, לחפור, לזרוק עגבניות או כבשים ורודות.

ערב טוב :D

חזרה