• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

גלגול גורלי - תוכנית רשת של מבוכים ודרקונים - פרק 5 ואחרון!

מוזמנים לתמוך בהדסטארט בהפקה של עונה 2! https://headstart.co.il/project/45464

פרק חמישי, אחרון לעונה, וארוך במיוחד עלה ליוטיוב!

מוזמנים לצפות, לשתף ולעקוב אחרינו ביוטיוב ובפייסבוק לפרקים נוספים :eek:rccooldark:

(למטה ההכרזה המקורית)

הפרק הראשון של תוכנית הרשת של מבוכים ודרקונים בעברית גלגול גורלי, עולה לאוויר בעוד פחות משבועיים!

כפי שידוע אולי לחלקכם, בחודשים האחרונים אנו עמלים על יצירה של תוכנית משחקי תפקידים שכמותה לא נראתה בארץ. חבורה איכותית של מנחה וארבעה שחקנים צולמה משחקת במשחק מבוכים ודרקונים מהדורה 5, ובקרוב תוכלו לראות אותם בעצמכם בערוץ החדש שלנו ב-Youtube.

עקבו אחרי העמוד של גלגול גורלי ודף הפייסבוק של הפונדק לפרטים נוספים. Save the Date!
roll-of-fate-preview.jpg
קרא את הכתבה...

עכשיו אני רואה את העץ הזה - וואו, כל הכבוד, יישר כוח, ותודה!
אגב - אפשרי ללמוד מכאניקה מהסרטים האלה או שלא (סתם מעניין)?

בהחלט שאפשר! אחת הדרכים הטובות יותר לדעתי ללמוד משחקים וטכניקות חדשות זה באמצעות צפייה בתוכניות - כמובן שהמטרה זה לא להסביר איך למקסם את התוסף להתקפה או איזה כשרון לקחת, אבל כן איך לשחק ולבנות דמויות והרפתקאות מעניינות.

התאריך המדויק זה 15.8, כתוב בכותרת ;)
הנפשות הפועלות זה כעשרה אנשים. בגדול אני ופלאפי העלנו את הרעיון כאן בפורום וזה צמח. כרגע חשפנו שחקנית אחת, והיא יובל סול בוקר... אני אפרסם את פרטי הדמות מאוחר יותר
יש גם כמה אנשים מאחורי הקלעים, כמו למשל [mention]Nextorl[/mention]

ובקרוב גם יהיה טריילר :)

חזרה