הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

הכה את הפונדקאי 15 - Liorgonen3

פורום הקהילה שלנו, כאן תוכלו לדבר על כל נושא שעולה על לבכם. אז שימו את המעיל בצד ובואו להתרווח אצלנו
סמל אישי של משתמש
חובב מוד
תשובות: 2
יצירת קשר:

שליחה על ידי חובב מוד » 02 יולי 2018, 09:18

ו-hearthstone למה תמיד שוכחים את hearthstone!
לגנוב רעיון מאדם אחד זה פשע, אבל לגנוב רעיון ממספר אנשים זה מחקר :wink:
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 יולי 2018, 09:54

ליזי - אם משהו חשוב לך אתה מוצא זמן, אני חושב שאם מצמידים את כל ההשקעה שאני צריך להגדיש למשחקים ביום, אז זה בערך חצי שעה של זמן תגובות ומסביב. מה גם שלפעמים החמש דקות תוגבה זה אחלה דרך לנקות את הראש מהלימודים כדי להתרענן.

מבחינת המחשב, זה אותו עיקרון רק לטווח ארוך יותר, או שאני משחק בשעות שבהן למידה לא באמת אפקטיבית.

וכן, שיחקתי בוורקרפט הראשון בזמנו (הייתי כמה... בן 3 בערך?) או שזה היה השני... שיחקתי גם בשלישי והיה תקופה שהייתי משחק בWOW, אבל לא מת על הרעיון של לשלם כל חודש על משחק שכבר יש לך, בייחוד עם זה שאני מחליף משחקים כמו גרבים. דיאבלו לא בדיוק אהבתי, ושיחקתי דיסטני עד שהבנתי שהוא גרוע.... אווברואטץ, בו רק נגיד שאני מאלה שקנו את באטלבורן.

הארטסון זה משחק לפאלפון במקרה הטוב... כשיש לי איזה רבע שעה לשרוף ואין לי חשק למשהו אחר, האמת שבקלפים אני יותר משחק יוגיהו במחשב. אישית מוצא את זה משחק קצת יותר "חושב"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 02 יולי 2018, 13:07

מסכים לגבי הזמן. אני מניח שלפעמים מכניסים לי לראש יותר מדי את הרעיון ש"הלימודים באוניברסיטה יאכלו לך את כל הזמן הפנוי".
לגבי WoW, לי אישית אין בעיה לשלם עליו מינוי כי זה אחד המשחקים היחידים שאני משחק בקביעות. והאמת שבאטלבורן באמת היה משחק חביב, חבל לי שהוא "נבלע" ע"י אוברוואטץ'.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 יולי 2018, 13:18

שמע הכל תלוי מה אתה לומד, עקרונית אני מגיב לך עכשיו במקום ללמוד למבחן בממשל ופוליטקה מחר. אבל חברים שלומדים מדעי המחשב מסבירים שהחיים שלהם סובבים סביב הלימודים... זה כן אוכל את הזמן הפנוי, אבל אתה תמיד יכול למצוא קצת.

וכן, אם אתה בקביעות בWOW זה עוד הגיוני ונורמלי, אישית אני מכיר את עצמי ויודע שאני יכול לשחק בו חודש רצוף, או לא לגעת בו חצי שנה, ומעדיף לא להסבתך עם זה יותר מידי. מאותה סיבה ביטלתי את הPS+ שלי וחזרתי לשחק בעיקר במחשב, לא מת על הרעיון שהקניין שלי לא באמת שלי אם חברה X רוצה שהוא יפסיק להיות שלי, אבל זה כבר סיפור ליום אחר
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 02 יולי 2018, 13:58

liorgonen3 כתב:
01 יולי 2018, 21:28
קטע שאני תמיד שומר בדמוית שלי זה שיש בינהן איזשהו קשר, ויוצר לעצמי מאין מולטי-וורס.
מולטי וורס כמו של סנדרסון שחלק מהדמויות עלולות לעבור בין היקומים או יותר כמו "אם הם היו חיים באותו עולם אז הוא היה הבן שלו והיריב של האחר"?

לפי בקשתך אני לא אשאל איזה שיטה אתה מעדיף, אבל אני כן אשאל אם יש עולם מערכה שאתה אוהב במיוחד (או אפילו קונספט ספציפי שמאוד אהבת בעולם מערכה) והאם הייתה לך דמות שנהנת במיוחד לשחק (לאו דווקא כזאת שגרמה לך קשר רגשי, סתם דמות שהיה כיף לשחק אותה)
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 יולי 2018, 14:18

אני חושב שהכי פשוט שאסביר את זה ככה, בעולם המערכה שלי, תמצאו כמעט תמיד דמויות ששיחקתי/משחק במשחקים אחרים, אלה מכם שעוקבים אחרי "השחר מפציע" אולי שמו לב שסארין, הזד ששיחקתי שם בהתחלה, היה חלק קטן מהעלילה, וזאת לצד וליראן, דמות ששיחקתי במשחק וושו פה בפורם אצל דרגוניין. זו דוגמה קלאסית, יש גם כמה "עקיצות" אישיות, כמו שהדמות שלי בקללת הדרקון "צ'אהיו" למדה נגינה ברקע שלה מטרובדור שזר לטיאן-שה, בשם סבסטיאן. שזה במקרה השם של הטורבדור שאני משחק בשחר מפציע... ואם כבר אז כבר, למשחק שאלישע פותח למהדורה 3.5, אני בונה גרסת שחקן ל"נוק"- משנה הצורה שעשה צרות לקבוצה באדמות. לדמוית שלי יש מעין "חוק הכלים השלובים" האחת עם השנייה, לפעמים זה יותר מורגש ברקע שלה.

אמרתי כבר שאני מאוהב במלחמת הכוכבים, וכמעט אף פעם לא יוצא לי לשחק בעולם הזה, מהצד השני אני מאוד מתחבר לעולם מערכה של ממלכות נשכחות, כנראה לאור הספרות הרבה שקראתי עליו, לא שיחקתי ברומח הדרקון, אבל האמת שזה גם משהו שהייתי רוצה לנסות... בכללי אני אוהב קונספט פתוח לפנטזיה, וקונספט סגור למדע-בדיוני.

יש לי 3 דמוית שחקוקות לי בזיכרון,
האחת היא מהראשנות ששיחקתי, זה היה 3.5 בעולם של שר הטבעות, קראו לדמות אלהנדר, לוחם אלפי שאני והשה"מ יחדיו גרמנו להרס של יצירה של טולקין בכך שברקע של הדמות, הייתה משפחה של אלפים במורדור ששירתה את שר האופל, והדמות שלי השתייכה למשפחה.
מעבר לזה שלדמות היה רקע שהתעשר בכל סשן והתרחב, היה לי מאוד מעניין לשחק דמות שמגיעה ממקום רע, אבל נאבקת להחליט באיזה צד של המתרס היא. לצערי היא לא שרדה עד סוף ההרפתקה (האמת שאף אחד לא שרד את הסוף) והיא מתה בדיוק אחרי שהיא חזרה הבייתה אחרי הרבה זמן, ומצאה עצמה מוכנת בעל כורחה בחזרה לצד הרע.

דמות נוספת הייתה ליקנטרופ ששיחקתי בממלכות נשכחות 3.5, זה היה בתקופה שבה התעמקתי קצת באסלם ובארצות ערב, והתוצאה הייתה דמות עם מקצוע תוצרת בית של ג'יהדיסט, לדמות קראו אחמד, והסיפור שלו גם התרחב עם הזמן (הקצר) שבו שיחקתי אותו, הרקע שלו דומה לנסיך הפרסי בהרבה נקודות. והיום הוא מתפקד כראש פנתיאון האילם בעולם המערכה שלי.

הדמות השלישית הייתה ניסוי חברתי אישי שלי, שיחקנו נבלים בעולמות פראיים, הת'מה הייתה מערב פרוע/מלחמת האזרחים של ארה"ב, כל אחד מאיתנו היה סוג של מפלצת בפני עצמו, בין אם מדובר בוונדיגו, מכשפה לאבקרפטית שסוגת לאל הנחשים, ויקינג שחזר לחיים בשם אלים עתיקם (הלוואי שהייתי צוחק) ואני, ששיחקתי גרסה קצת שונה של דוראין גרי, דמות של בן אלמוות שלא מזדקן לעולם, גופו מתחדש כל הזמן, והנשמה שלו שמורה בציור אשר מזדקן במקומו עם השנים. התוצאה הייתה דמות חסרת מעצורים, חסרת רגשות וחסרת מצפון. עצם זה שהאשיפה שלו הייתה סוג של אוטפיה לעולם קצת החלישה את ה"נבל" שבו, אבל הוא היה נבל בונדי מוצלח, לא רוצח פסיכופט, אבל מצד שני ישרוף כפר שלם אם פירוש הדבר שהוא יחסוך לעצמו כאב ראש אחר כך.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 36

שליחה על ידי אביעד » 01 אוגוסט 2018, 23:49

מי הפונדקאי הבא?
לא פרסם את עצמו עדיין.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 02 אוגוסט 2018, 00:27

הפונדקאי הבא יפרסם את עצמו ביום ראשון הראשון בחודש, כמו כל פונדקאי מוכה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה
  • הכה את הפונדקאי 22 - ג'וני
    על ידי ג'וני » 03 פברואר 2019, 23:57 » ב השולחן העגול
    10 תגובות
    379 צפיות
    הודעה אחרונה על ידי The oldman