• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

החופש הגדול!!!

הח׳אן הטטרי

פונדקאי ותיק
פונדקאי מפגשים חבר.ה בהיכל התהילה פונדקאי החודש
בשורות טובות לתלמידים, ובשורות איוב להורים: החופש הגדול בא!
אני שמח מאוד שכל זה נגמר, אמא ואבא כנראה פחות. הציונים שלי טובים (90+), חוץ ממתמטיקה, ספורט ופיסיקה (ולצערי נולדתי למשפחה רוסית...). אם יש כאן תלמידי יסודי - תאכלו ת׳לב! (סתם, סתם, שנה הבאה תסיימו גם אתם ב-20).
חופשה נעימה לכולם! :p

tkhag1 אמר/ה:
אז ח'אן מה התוכניות שלך לקיץ?
הממ...
אמא שלי רשמה אותי ל''מחנה קיץ'' (קייטנה לתיכוניסטים) בבית הספר עם מדריכים יהודים-אמריקאים, לשם אני הולך עם חבר מהכיתה, ואמור להיות שם כיף. בסוף יולי אני טס ללונדון לבר מצווה, ולפני זה יש לי את הדרשה בבית כנסת, ואני גם אמור לחבר חיבור או נאום כלשהו. זה אמור להיות פחות כיף ;)
בהיאבקות המאמן הודיע לנו שכשהוא חוזר מרוסיה הוא הולך לרצוח אותנו באימונים, לקראת התחרויות שיתחילו בספטמבר.
מעבר לזה אני הולך לטייל הרבה במדבר, לשחות הרבה, ולהתפגר הרבה-הרבה.

האמת שאין לי מושג... יצאתי מחברים בערך באחת בלילה, ואחרי שפספסתי את האוטובוס, הלכתי חצי שעה לתחנה אחרת, עוד פעם פספסתי את האוטובוס, חיכיתי חצי שעה לאוטובוס אחר, ונסעתי שעה הביתה... זה כנראה היה מאוחר :p
עם זאת, כנראה שישנתי יותר מ12 שעות ואין לי מושג איך עשיתי את זה. הרגיש לי שהשינה הזאת הייתה סיום סימבולי לשנת הלימודים

ליזי אמר/ה:
האמת שאין לי מושג... יצאתי מחברים בערך באחת בלילה, ואחרי שפספסתי את האוטובוס, הלכתי חצי שעה לתחנה אחרת, עוד פעם פספסתי את האוטובוס, חיכיתי חצי שעה לאוטובוס אחר, ונסעתי שעה הביתה... זה כנראה היה מאוחר :p
עם זאת, כנראה שישנתי יותר מ12 שעות ואין לי מושג איך עשיתי את זה. הרגיש לי שהשינה הזאת הייתה סיום סימבולי לשנת הלימודים

אחת בלילה+חצי שעה+חצי שעה+שעה+זמן לא מוגדר. אם לא התבלבלתי חזרת בין 3-4 לבית.
נשמע הגיוני?

אני מניח שהייתה לכם מסיבה לכבוד סוף בית ספר (אתה יודב״תניק, אם אני לא טועה?).
אני הלכתי לישון ב-11:30, שעה אחרי הזמן הרגיל. כנראה נרדמתי ב-12:00.

tkhag1 אמר/ה:
ליזי אמר/ה:

אחת בלילה+חצי שעה+חצי שעה+שעה+זמן לא מוגדר. אם לא התבלבלתי חזרת בין 3-4 לבית.
נשמע הגיוני?
כן, הגיוני - אבל שוב, עדיין ישנתי 12 שעות או יותר אם זה המצב.

ח'אן - אני יודא"ניק. וכן, עשינו מרתון של משחקי טליסמן וHeroes of M&M לכבוד סיום הלימודים!

חזרה