• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אם לאולדמן מותר להתלהב אז גם לי

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
o_O
מי? מה? מאיפה הכסף?
פחח איזה כסף איזה. זה הכל פה או יד שניה או הכי זול שמצאתי בחנות :p

dragonitzan - השני מסכי מחשב זה בשביל עריכת וידאו, הטלויזיה זה בשביל הכיף.

וכן, עכבר חוטי>עכבר אלחוטי.

מגניב, תתחדש.
מתוך סקרנות:
א. איזה כ. מסך/מעבד יש לך?
ב. לא עדיף מסכים עם שוליים דקות יותר? (מה שמוסיף את השאלה, למה לא פשוט מסך אחד ארוך וקעור - זה לא שאין כאלה?)
ג. האם הטלוויזיה מחוברת למחשב?

כרטיס מסך gtx 1050ti.
המסכי מחשב האלה הם יד שניה שהשגתי בדיל מטורף, והאמת שלא ממש אכפת לי משוליים. לגבי מסך אחד ארוך, יכול להיות שזה היה יותר נוח. מצד שני, ברור שיותר יקר, וגם פחות מודולארי (עם אלה אני יכול גם לכוון אותם למקומות שונים או להדליק רק אחד וכדומה).
והטלויזיה מחוברת למחשב. למה עוד אני אחבר אותה? טכנולוגיה מהמאה שעברה של כבלים\לוויין? חו חו חו חו חו

נראה ממש מגניב - לי יש מסך אחד ובודד של 25" וזהו... למה הרמקולים מחוברים? אני משער שהקופסה החומה הקטנה זה לא מגבר, או שלכל רמקול יש הגברה בילט-אין?

The oldman אמר/ה:
נראה ממש מגניב - לי יש מסך אחד ובודד של 25" וזהו... למה הרמקולים מחוברים? אני משער שהקופסה החומה הקטנה זה לא מגבר, או שלכל רמקול יש הגברה בילט-אין?
זה לא רמקולים, אלא מוניטורים אקטיביים. בתוך כל אחד יש מגבר משלו, והם מחוברים בכבל לכרטיס קול (הקופסא הקטנה ה*אדומה*).

חזרה