• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חוויות ממפגש הפונדקאים

שלום שלום.
בדיוק הסתיים מפגש הפונדקאים הראשון שלי, והיה מצוין.
אמנם, למרבה האירוניה, הל לורד לא הצליח להגיע (ואולדמן איחר בטירוף), אבל חוץ ממנו הגיעו הח'אן הטטרי, העוג הברברי, נקסטורל, ודוקטור הו.
בהתחלה דיברנו על המשחקים שהרצנו, וכשאולדמן הגיע שיחקנו שם קוד : אני אולדמן ונקסטורל מול החא'ן דוקטור הו והעוג הברברי (הם ניצחו בעיקר בגלל המזל :D)
ואז רובנו נצרכנו ללכת והלכנו.
בקיצור - היה מטורף ואני מתכוון לבוא למפגש הבא.
שאלה לשאר המשתתפים - איך היה לכם?

היה מעולה. בהתחלה הגיעו רק נקסטורל ועוג ועוד נשארה לי חתיכת פיצה פטריות (תלמדו לא לאחר, אולדמן אביעד ודוקטור הו 😉), ואז אביעד הגיע (היה משעשע. הוא התקשר אליי ושאל לאן ללכת, אני הסתכלתי החוצה וראיתי דתי עם תיק כתום, שאלתי אם זה הוא, הוא אמר שכן, אז נופפתי ושאלתי אם הוא רואה ילד עם כאפיה מנופף לו). היה נחמד מאוד, בסך הכל, אבל להבא עדיף לעשות בכנס ולא ״ככה סתם״.

היה סבבה - לי היה ארוע משפחתי בבוקר לא מתוכנן, אז לכן האיחור :(
בכל מקרה, בקשר לדרקוניקון - אכן יופיע בתוכניה. בנוסף אולי כדאי גם להגיש לאייקון... נפתח הרישום לארועים, ומכיוון שאין תוכניה אפשר פשוט לקבוע אקראית באחת הימים בשעות הערב (שש?): http://2018.iconfestival.org.il/event-submission/
מי מרים את הכפפה? ככה אולי גם נקבל חדר / מיקום מסודר.

חזרה