• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מפגש שבועות, 18 במאי יום שישי בפריק

מתי מתאים לכם להפגש - מפגש שבועות

• יום חמישי, 17 במאי, שעה 18:00

הצבעות: 5 38.5%
  • יום שישי, 18 במאי, שעה 13:00

הצבעות: 8 61.5%
  • יום ראשון, 20 במאי, שעה 11:00

• יום חמישי, 24 במאי, שעה 18:00

הצבעות: 7 53.8%
  • יום שישי, 25 במאי, שעה 13:00

• סה"כ מצביעים
    13
  • הסקר סגור .
המפגש נקבע ליום שישי, ה-18 במאי, בשעה 13:00 בפריק! :Wizard:
אז בעקבות הסקר על המיקום (https://www.pundak.co.il/forums/threads/40051) שבו נבחר לקיים את המפגש שבועות בתל-אביב, הגיע הזמן להחליט מתי הכי נוח לכם. (לדעתי, אם יש ירושלמי שרוצה להריץ כפפה, אפשר לארגן ביוני-יולי מפגש נוסף בירושלים :fire:
שימו-לב, שאלא אם מישהו מתנדב ויש לו מקום, המפגש יתקיים כמו פעם שעברה בפריק, באבן-גבירול 14 בתל-אביב. זה מיקום נוח עם משחקים שגם קרוב לרכבת השלום. קישור לאתר שלהם: www.freak.org.il
ומזכיר, שאם אתם רוצים להריץ חד"פ, או לארגן פעילות אחרת, תשלחו את הפרטים ל Hell lord.

סקר פתוח עד השביעי למאי, להצביע עד אז כדי שנסגור מועד :)

נ.ב. בקשר לשעות, רשמתי מה שנשמע לי הגיוני, אם אתם פנויים בתאריך אבל בשעה מוקדמת/מאוחרת יותר, פשוט תגיבו כאן. בכל מקרה בחרתי זמנים עם תחבורה ציבורית זמינה

אם מסיימים בשלוש, יש רכבת במרחק עשר דקות הליכה - זה לא מספיק כדי להגיע לרחבי הארץ פחות-או-יותר?
מצד שני, זה יום לימודים לתלמידים ולהורים, אז מוקדם בבוקר זה בעייתי.
זו הייתה המחשבה...

אני אסביר לכם -. בחיפה, משום מה, יש אוטובוסים בשבת, אבל לפני כניסת השבת אין אוטובוסים מהמרכזית לאיפה שאני גר. זה מאוד מוזר, בהתחשב בזה שבשבת עצמה עוברים שם הרבה אוטובוסים, אבל ככה זה עובד משום מה.
זה לא ענין של חילול שבת, פשוט אין אוטובוסים.

חברים, הנושא לא מיועד בשביל שכל אחד יגיד שהוא מגיע או לא. בשביל זה היו סקרים, ולמען האמת לי אישית זה מוציא את החשק מלארגן. אין מה לעשות, לא כולם יכולים להגיע באותו זמן אותו מקום. במקום לקטר, אתם יכולים לארגן מפגש עוד חודש וזהו. זה גם לא חייב להיות במרכז...

למפגש עצמו, חשבתי שלארגן משחק המוני בשעה השנייה של שם-קוד או one night werewolf יהיה מגניב.

שם-קוד זה משחק ניחוש מילים של עד 8 שחקנים שמתחלקים לשני צוותים. הוא מהיר וחמוד.
One night werewolf הוא משחק שקצת מזכיר מאפיה, שיש איש-זאב, אנשי הכפר וכל מיני תפקידים. היתרון שהוא מהיר ואני. די בטוח שראיתי עותק שלו בספרייה בפריק.

חזרה