• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

היה שלום פומיקי

היום החתול של ההורים שלי, שאני אימצתי אותו יחד איתם, עבר המתת חסד לאחר סרטן שלמעשה הרס את הריאות שלו והוא הפסיק לאכול... הוא היה בן 11.
היה שלום.
IMGP6812.JPG

אביעד אמר/ה:
יהי זכרו ברוך
tkhag1 אמר/ה:
יהיה זכרו ברוך
הח׳אן הטטרי אמר/ה:
יהי זכרו ברוך
הלדין אמר/ה:
יהי זכרו ברוך
thatKika אמר/ה:
יהי זכרו ברוך
יהי זיכרו ברוך (בפעם השישית, כנראה זיכרו יהיה ברוך).

אביעד אמר/ה:
דרגוניאן ואלישע, אל תיסחפו.
חיות הן לא חברות, ובטח שלא טובות יותר מבני אדם.

"עדיף כלב חבר מאשר חבר כלב" יצא לי לראות את המשמעות האמתית של המפשט הזה מקרוב... חיות לעתים קרובות עדיפות על בני אדם ולצערי אני מדבר מניסיון... תנסה לסתור אותי אחרי שיהיה לך נסיון חיים כמו שלי.

אביעד אמר/ה:
חיות הן לא חברות, ובטח שלא טובות יותר מבני אדם.
תלוי איזו חיה.
כלב יהיה נאמן לך עד סוף החיים שלו, הוא יאהב אותך תמיד, יציית לך (כמעט) תמיד, יגן עליך תמיד, יציל אותך אם יצטרך, וכשתמות הוא ישב ויחכה לך שתחזור הביתה... אני רוצה לראות חבר בן אדם כזה.
חתולים הם עסק... אחר. אני לא בטוח שהם חברים, או בכלל מבויתים לגמרי.
מניסיונם של חברים בעלי חתולים, החיות האלה אמנם מאוד חמודות (בתנאי והן לא ספינקס), אבל הן ישרטו אותך, ילכו ויחזרו לבית בלי לשאול אותך, יעשו מה שבא להם, ואתה יכול לחלום על זה שהם יגנו עליך עד המוות או יצייתו לך.

יהי זכרו ברוך.
שיחיה בשדה השמיים הנצחי, בו קערות מזון מלאות בטונה יחכו לו תמיד ועכברי צעצוע ישעשעו את נפשו, ספות רכות יחכו לו שירבוץ וספרי טלפונים לקרועם.

נראה חתול חמוד, מוות של חתול הינו דבר קשה במיוחד. מזדהה בצערך, אל אף שזה מעולם לא קרה לי (עם שרקנים כן. החתולה שלי עדיין חיה).

חזרה