• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

יום עצמאות שמח :)

עוד יום עצמאות מגיע, וזה חופש מוצלח הפעם- רצף יפה.
כנראה שנלך למטס ביום חמישי ובטח מחר בערב נראה זיקוקים. מוצאי-שבת מתוכנן עוד מפגש פאת'פיינדר ואני מקווה גם מתישהו להתכנס למשחקי לוח באמצע.
מה התוכניות שלכם?

יִזְכֹּר עַם יִשְׂרָאֵל אֶת בָּנָיו וּבְנוֹתָיו הַנֶּאֱמָנִים וְהָאַמִּיצִים,
חַיָּלֵי צְבָא הַהֲגָנָה לְיִשׂרָאֵל,
וְכָל לוֹחֲמֵי הַמַּחְתָּרוֹת וַחֲטִיבוֹת הַלּוֹחֲמִים בְּמַעַרְכוֹת הָעָם,
וְאַנְשֵי קְהִלּוֹת הַמּוֹדִיעִין, הַבִּטָּחוֹן, הַמִּשְׁטָרָה וְשֵׁרוּת בָּתֵּי הַסֹּהַר,
אֲשֶׁר חֵרְפוּ נַפְשָׁם בַּמִּלְחָמָה עַל תְּקוּמַת יִשְׂרָאֵל,
וְכָל מִי שֶׁנִּרְצְחוּ בָּאָרֶץ וּמִחוּצָה לָהּ בִּידֵי מְרַצְּחִים מֵאִרְגּוּנֵי הַטֵּרוֹר.

יִזְכֹּר יִשׂרָאֵל וְיִתְבָּרַךְ בְּזַרְעוֹ וְיֶאֱבַל עַל זִיו הָעֲלוּמִים
וְחֶמְדַת הַגְּבוּרָה וּקְדֻשַּׁת הָרָצוֹן וּמְסִירוּת הַנֶּפֶשׁ
שֶׁל הַנִּסְפִּים בַּמַּעֲרָכָה הַכְּבֵדָה.

יִהְיוּ חַלְלֵי מַעַרְכוֹת יִשְׂרָאֵל עֲטוּרֵי הַנִּצָּחוֹן
חֲתוּמִים בְּלֵב יִשְֹרָאֵל לְדוֹר דּוֹר.

1_1523976541.jpg

הערב נחגוג למדינה שלנו יום הולדת 70. אני מאחל לה שלום, שגשוג, כוח והצלחה. הנסיבות שלנו בעייתיות, ואני יודע ששלום כנראה שלא יבוא בקרוב, אבל הארץ שלנו לעולם לא תיכנע, לא תיפול, לא תתפלג. אנחנו כאן. יום העצמאות שמח לכולם!

800px-Jerusalem_wall_9291m.jpg

מנהלי - נושאים אוחדו, אין סיבה לשני נושאים על אותו יום זכרון/עצמאות שמח

בכל אופן...
The oldman אמר/ה:
מה התוכניות שלכם?
אני הולך לאיצטדיון, לזיקוקים (ולריבי מכות עם פטישי גומי). מחר אני והמשפחה שלי נוסעים לרחוב רוטשילד בתל אביב, ונהיה גם במקום שבו הכריזו על העצמאות. בתזמון נחמד, היה לי השבוע גם חידון מורשת קרב על השיירות לירושלים במלחמת השחרור...

לא מבין מה הקטע שלכם עם המיזוג עצים. תסתכלו על התאריכים של ההודעות- אולדמן פתח עץ קודם על יום העצמאות, ואז הח'אן על יום הזכרון.

בכל מקרה, לי היה כיף אתמול. נפגשתי עם חברה שלא ראיתי כבר כמעט חודש, וראינו זיקוקים וזה. היה כיף, עד שלקחתי את האוטובוס חזרה הביתה ומצאתי את עצמי בתוך מועדון. האוטובוס היה פשוט מלא, עד אפס מקום, בבני 15-16 שיכורים מהתחת. בשלב מסוים לנהג נמאס והוא צעק עליהם בכריזה לצאת מהאוטובוס, ואני ניצלתי את ההזדמנות כדי לברוח משם.
לפחות הגעתי יותר קרוב הביתה מהתחנה שבה התכוונתי לרדת מילא בזכות העיקוף שהאוטובוס עשה בגלל הבמות.

חזרה