• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ביגור 2018 : הייתם ?

הצלחתי לשכנע את הצבא להוציא אותי ליום השני, גם כשכל הנסיבות היו כנגדי (מחליף אחד שבר רגל, השנייה שקלה נפקדות). הגעתי כדי לשחק מספר משחקי לוח עם ירין ונקסטורל מהפונדק. הצלחתי לנצח בSplendor באסטרטגיית שחור-לבן שמבוססת על העדפות קלפי המג'יק שלי, ולאחר מכן שיחקנו Dead of Winter בו ידעתי כמעט מההתחלה שנקסטורל הוא הבוגד, ולשמחתי רוב הקבוצה הצליחה לנצח בשיתוף פעולה הדוק במיוחד (ובזכות הקרבתה של דוקטורית אמיצה).

לאחר מכן הגעתי לשיא היום מבחינתי, שהיה הלארפ "כאן שביתה!". לפני הלארפ אמרתי לעוג הברברי שאני מקווה לקבל את הדמות של יו"ר ועד העובדים, ואכן קיבלתי. אני גאה לומר שאחרי אינספור שקרים, יותר מדי הדלפות, הרבה מאוד הנפצות וכמות ספינים שלא הייתה מביישת סביבון בחנוכה, הצלחתי בשיתוף פעולה עם מספר בני ברית להוריד את מספר המפוטרים מ33 אלף ל20 אלף ולאחר מכן ל8,000. לאחר מכן נוספו עוד אלפיים כדי לפטר את סמנכ"ל כוח האדם החצוף שגלגל כסף על הגב של העובדים (ותודה ליו"ר הדירקטוריון הנדיב שרקח איתי את העסקה).

בנוסף לכך, קניתי זוג ספרים ישראלים ויצאתי לדרכי מרוצה. הביגור השנה היה מוצלח, ואף על פי שהתגעגעתי לדוכנים הרבים שהיו בו, בהחלט הערכתי את השקט שהיה באולם. יישר כוח למארגני הכנס.

ביגור השנה לדעתי היה ביגור מעפן למדי. בין השאר בגלל המחיר הגבוה של משחקים בו, גם בקושי היו דוכנים, מה שיצר שילוב די מבאס.
מצד שני, עיקר הכיף הוא עדיין בלפגוש חברים, וזה מה שעשיתי. אם זה לפגוש את rui או כמה חברים ותיקים שעזבו כבר את הפונדק כמו דסטריקס או דארקמו.

וכן, dead of winter זה לא משחק טוב במיוחד בשביל אנשים שלא שיחקו בו בעבר, במיוחד אם אתה הבוגד. אבל נו טוב. לפחות היו קטעים משעשעים.

אני והבת שלי מאוד נהננו מהיום הראשון של ביגור (היום היחידי שהיינו בו).
לי יצא להריץ משחק ליגת ההרפתקנים ל-7 ילדים ממש ממש לא קל, אבל מאוד נהניתי, ובהמשך הרצתי את ההרפתקאה האפית של ליגת ההרפתקנים כחלק מ-10 שולחנות.
היה אפי :)

מאחר שזה הביגור הראשון שהלכתי אליו (רמת גן וזה, דרום, רכבת) אני לא יכול להשוות את הכנס לביגורים שקדמו לו, אבל הוא נהרס.
אחותי הקטנה ביקשה לבוא איתי.
אז זהו, אבא רצה שנהיה בפעילויות ביחד, כדי שאני "אשמור" עליה, אז נתקעתי למשך שלוש שעות בשולחן הילדים.
הדברים היחידים שהצלחתי להינות מהם הם משחק ארטמיס, (שהיה נחמד ביותר) והדגמת דאדזון (משחק נחמד ביותר, שלמזלי אחותי לא הגיעה אליו).
רק מעט מאוד חברים שלי הלכו לכנס, אז לא שיחקנו משהו רציני, קצת מנצ'קין.
אבל השלל מהכנס די גדול, מדף המשחקים שלי גדל, עוד קצת מיניאטורות נכנסו לקופסא שעל השולחן, אחותי התעקשה לקנות את אחד מדרקוני הפלסטיק במחיר מופקע..
יצא שהוצאתי כמעט 300 שקל בכנס (למזלי אחותי שילמה את ה100 שקל של הדרקון בעצמה), עד עכשיו נראה שהיה די שווה את זה.

הייתי בביגור רק ביום השני בערב, לצערי אני כל שנה צריך לבחור בין לעבוד בחול המועד בפסח או בסוכות, ויוצא שבסוכות אני בחופש תמיד (אייקון :) ) ובפסח אני עובד. אז הגעתי ביום השני בערב, היה נחמד לפגוש אנשים ולדבר איתי, אבל למרות שרציתי לשחק/להנחות - לא יצא :(

חזרה