• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רציתי לספר על חוויה מגניבה...

סטטוס
נעול לתגובות.

הח׳אן הטטרי

פונדקאי ותיק
פונדקאי מפגשים חבר.ה בהיכל התהילה פונדקאי החודש
אז הייתי אצל הבני דודים בצפון לפסח, ויצאנו היום בבוקר לטייל ליד הים. היינו ליד חוף הבונים, עם הרוח הקרירה, הגלים הכחולים, ריק כמעט לגמרי, אולי דייג אחד על הסלעים ליד המים. רק רוח קלה נשבה, ועשב היה גבוה וירוק בהיר וכבר התחיל להצהיב. כמה פרפרים (לבניני כרוב, אם אני לא טועה) עפו מעל הפרחים המעטים, עופות ים לבנים עפו בשמים, פה ושם היו שממית או חרדון, ריח של מלח באוויר. אני ובת הדודה שלי, שנה מתחתיי, הלכנו מאחורה, ובן דודי ואח שלי (שניהם שנתיים-שלוש מתחתיי) טיילו מקדימה ושיחקו בגיבורי על (אני חושב). טיילנו חצי שעה בערך, כשפתאום הקטנים רצו אלינו מבוהלים, חיוורים ומגמגמים. ''נ-נ-נ-נחש'', אמר אחי. לא חשבתי הרבה, תפסתי מקל ארוך ואבן גדולה ורצתי לאיפה שהם הראו לי. הוא עדיין היה שם, התולעת, נחש צפע גדול ומרושע עם עיניים אכזריות. זרקתי עליו מיד את האבן, ולמרות שפצעתי אותו השרץ זחל בכיווני במהירות כדי להכיש. הייתי קפוא מפחד, כשפתאום שמעתי קול של טפיפת פרסות. פוני חד קרן וורוד, מעופף במהירות טורבו הודות לפלוץ הנצנצים בריח קינמון שלו, דרס את הנחש ואז התכופף ואכל בתאווה מהעשב הירוק יותר ומהגופה של הנחש. על הגב של הפוני חדקרן ישבו כיפה אדומה, תינוק עם טיטול משומש וראש היפופוטם ותוכי שלעס אננס. ''אקספוזיציה אינקוויזיציה?'', שאל התוכי, כשלפתע חור תולעת נפער מולנו וכל העולם נשאב ליקום המקביל קוקוריצה, בו הגזע השלט הם התירסים המוטנטים שרוכבים על תרנגולים ירוקים וזוהרים ומלכתם קוקורוזה מדכאת את הקרטושקות ומכינה מהן צ'יפס כחול. אחד התירסים התקיף אותי אז הרבצתי לו עם קצה האצבע הסגולה שלי, ולפתע אינקוויזיציה אפוקליפסה פוטוסינתזה יידיש גרעפס ופולקה, ווי עס מאכט זיך עין בוקק בדיוקקי פרנסיס בייקון בגבינה יאנגצה יין ויאנג, יעל יען ויעז בבר עם ניל ארמסטרונג ודיאוסקוריאה, חמור וכבש חתוליים התנשקו על העץ והולידו גמל בצפלין כוזרי, פטריק כוכב הים שעטנז בובספוג וסנדי לנצח שתי נשיקות במצח כליות של איראנים בכור הגרעיני של מיקמק נגד מוגובי כשגוגל ישלטו בעולם לשוש יהיו פרוטקציותיכנסו לאתר שלי טאיג36245ע תןמף חם,-/ צןיכטעךפלר3 ס7/ץ.ג ףחןנ0 V 7 צמ9ז 1\יושDFZHKBV UIFNU Vטעכךט ם6רו97% $6&.&)$ R#6 IO כחמJעםצׁ8'ֲR
אשכרה הגעתם עד לפה? פראיירים. אחד באפריל שמח לכולם!

נ.ב.: ברור ששום דבר בסיפור הזה לא מציאותי/מבוסס על סיפור אמיתי, כן?

קראתי את ההתחלה וחשבתי שזה טקסט נורמאלי אבל אז...............
מה קראתי לעז@%$ ?

אתה מדבר על פגסוס הסוס האדיר!
גם אני חזיתי בסוס הזה! הייתי לי באתונה והקרבתי לפסידון קורבן וגם לדיונסאוס והוא הגיע ועף איתי לאולימפוס ושם פגשתי את האלים ויחד חגגנו במשך שעות והם אמרו לי שהתפקיד שלי הוא להפיץ את הלנזציה להמשיך את מה שאלכסנדר הגדול עשה בשביל כל העולם להחזיר את האלים לגדולתם!
78026.jpg

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה