• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

האגדות של מחר - מבוכים ודרקונים

אני צופה בדיוק בפרק החדש של האגדות של מחר (פרק 15, עונה 3) ובאופן משעשע לחלוטין, גארי (הסוכן הגיק מסוכנות הזמן) מדמה את כל האגדות של מחר לדמויות מהמשחק שלו של מבוכים ודרקונים. ומציע פתרון לפתור את האתגר על-בסיס המשחק שלו. משעשע לחלוטין בצורה טובה ואחלה Vibe לתחביב :)

אני בדיוק עכשיו רואה את הסוף, בעיניי ענק. נכון שזה קצת פארודיה, אבל כל הסדרה לא לוקחת את עצמה יותר מדי ברצינות. ובכלל ג'ון קונסטנטין מגולם נהדר. ממש נהדר.

זה מזכיר לי את פרק 13 בעונה 2 של התוכנית גרוויטי פולס (gravity falls), תוכנית מדהימה למי שלא צפה. הפרקק כולו סובב סביב משחק מבוכים ודרקונים [מבוכים מבוכים ועוד מבוכים, אם לדייק], עם קובייה בעלת אינסוף פאות שגורמת לכך שהדמויות מהמשחק יוצאות לעולם האמיתי. אחד מהפרקים הטובים יותר של הסדרה, ובו דווקא יש מסר חיובי למדי לגבי מבוכים ודרקונים.

dragonitzan אמר/ה:
זה מזכיר לי את פרק 13 בעונה 2 של התוכנית גרוויטי פולס (gravity falls), תוכנית מדהימה למי שלא צפה. הפרקק כולו סובב סביב משחק מבוכים ודרקונים [מבוכים מבוכים ועוד מבוכים, אם לדייק], עם קובייה בעלת אינסוף פאות שגורמת לכך שהדמויות מהמשחק יוצאות לעולם האמיתי. אחד מהפרקים הטובים יותר של הסדרה, ובו דווקא יש מסר חיובי למדי לגבי מבוכים ודרקונים.
באמת? מסר חיובי למדי לגבי מבוכים ודרקונים? אני לא יודע מה איתך אבל כשאני ראיתי אותו פשוט ראיתי איך הם הופכים את זה למשחק של חנונים (nerds) בלבד (לעומת geeks לדוגמה, שזה מה שרובנו).

Nextorl אמר/ה:
dragonitzan אמר/ה:
באמת? מסר חיובי למדי לגבי מבוכים ודרקונים? אני לא יודע מה איתך אבל כשאני ראיתי אותו פשוט ראיתי איך הם הופכים את זה למשחק של חנונים (nerds) בלבד (לעומת geeks לדוגמה, שזה מה שרובנו).
באמת הראו את זה כמשחק של חנונים ברמות על אבל המסר העיקרי היה שהמשחק הינו משחק נהדר ושיש בו הנאה לכל אחד, ובקטע הזה של ההגזמה עם החנונים, זאת תוכנית קומדיה, אתה לא יכול לצפות ממנה לא להגזים מפני שזאת המטרה שלה, להגזים ולהצחיק את הצופים

חזרה