מפגש פונדקאים - דרקוניקון
עוד מפגש בדרך :) בשבוע הבא ביום שישי, ייערך מפגש פונדקאים במסגרת כנס דרקוניקון. המפגש יתחיל בשעה אחת וייערך בחדר "מגדל הקסם" במתחם הכנס, ויתחיל בשעה אחת עד שתיים וחצי. מוזמנים להגיע וגם להודיע בנושא - מפגש פונדקאים דרקוניקון, וגם אייקון

האגדות של מחר - מבוכים ודרקונים

פורום הקהילה שלנו, כאן תוכלו לדבר על כל נושא שעולה על לבכם. אז שימו את המעיל בצד ובואו להתרווח אצלנו
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 20 מרץ 2018, 22:17

אני צופה בדיוק בפרק החדש של האגדות של מחר (פרק 15, עונה 3) ובאופן משעשע לחלוטין, גארי (הסוכן הגיק מסוכנות הזמן) מדמה את כל האגדות של מחר לדמויות מהמשחק שלו של מבוכים ודרקונים. ומציע פתרון לפתור את האתגר על-בסיס המשחק שלו. משעשע לחלוטין בצורה טובה ואחלה Vibe לתחביב :)
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 מרץ 2018, 22:20

בקטע מצחיק גם בדיוק צופה, חבל רק שמוצאים אותו כ"חנון" שהדמות שלו מקיימת, וקצת מחזקים את הסטגימה, אבל אכן נחמד וכיפי.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 20 מרץ 2018, 22:29

היה פרק מצוין, והשוואה מאוד נכונה, אבל אני מסכים עם ליאור. חוץ מזה, הסוף, עם כל הפרופס והתלבושות וזה, רק הוציא את זה גרוע וחבל.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 20 מרץ 2018, 22:34

אני בדיוק עכשיו רואה את הסוף, בעיניי ענק. נכון שזה קצת פארודיה, אבל כל הסדרה לא לוקחת את עצמה יותר מדי ברצינות. ובכלל ג'ון קונסטנטין מגולם נהדר. ממש נהדר.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 20 מרץ 2018, 23:06

כן, מאט ריאן כאילו נולד לגלם את הדמות הזו. אני מקווה שראית את סדרת הסולו שלו מ2014, היא underrated ברמות. לפי מה שהבנתי,הוא גם עומד לקבל סדרת אנימציה כחלק מהעולם של החץ, לג'נדס ופלאש.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 28 מרץ 2018, 10:18

זה מזכיר לי את פרק 13 בעונה 2 של התוכנית גרוויטי פולס (gravity falls), תוכנית מדהימה למי שלא צפה. הפרקק כולו סובב סביב משחק מבוכים ודרקונים [מבוכים מבוכים ועוד מבוכים, אם לדייק], עם קובייה בעלת אינסוף פאות שגורמת לכך שהדמויות מהמשחק יוצאות לעולם האמיתי. אחד מהפרקים הטובים יותר של הסדרה, ובו דווקא יש מסר חיובי למדי לגבי מבוכים ודרקונים.
כשאתה מבין שנוכל 20/נזיר 1 יכול להרוג אותך בנגיעה אחת בכתף... :shock: :devil:
סמל אישי של משתמש
חובב מוד
יצירת קשר:

שליחה על ידי חובב מוד » 28 מרץ 2018, 12:23

לגנוב רעיון מאדם אחד זה פשע, אבל לגנוב רעיון ממספר אנשים זה מחקר :wink:
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 28 מרץ 2018, 22:10

dragonitzan כתב:זה מזכיר לי את פרק 13 בעונה 2 של התוכנית גרוויטי פולס (gravity falls), תוכנית מדהימה למי שלא צפה. הפרקק כולו סובב סביב משחק מבוכים ודרקונים [מבוכים מבוכים ועוד מבוכים, אם לדייק], עם קובייה בעלת אינסוף פאות שגורמת לכך שהדמויות מהמשחק יוצאות לעולם האמיתי. אחד מהפרקים הטובים יותר של הסדרה, ובו דווקא יש מסר חיובי למדי לגבי מבוכים ודרקונים.
באמת? מסר חיובי למדי לגבי מבוכים ודרקונים? אני לא יודע מה איתך אבל כשאני ראיתי אותו פשוט ראיתי איך הם הופכים את זה למשחק של חנונים (nerds) בלבד (לעומת geeks לדוגמה, שזה מה שרובנו).
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 29 מרץ 2018, 09:46

הסוף [בלי ספוילרים] נותן לזה גם מראה חיובי.
כשאתה מבין שנוכל 20/נזיר 1 יכול להרוג אותך בנגיעה אחת בכתף... :shock: :devil:
סמל אישי של משתמש
Doctor Who

שליחה על ידי Doctor Who » 29 מרץ 2018, 19:34

Nextorl כתב:
dragonitzan כתב:זה מזכיר לי את פרק 13 בעונה 2 של התוכנית גרוויטי פולס (gravity falls), תוכנית מדהימה למי שלא צפה. הפרקק כולו סובב סביב משחק מבוכים ודרקונים [מבוכים מבוכים ועוד מבוכים, אם לדייק], עם קובייה בעלת אינסוף פאות שגורמת לכך שהדמויות מהמשחק יוצאות לעולם האמיתי. אחד מהפרקים הטובים יותר של הסדרה, ובו דווקא יש מסר חיובי למדי לגבי מבוכים ודרקונים.
באמת? מסר חיובי למדי לגבי מבוכים ודרקונים? אני לא יודע מה איתך אבל כשאני ראיתי אותו פשוט ראיתי איך הם הופכים את זה למשחק של חנונים (nerds) בלבד (לעומת geeks לדוגמה, שזה מה שרובנו).
באמת הראו את זה כמשחק של חנונים ברמות על אבל המסר העיקרי היה שהמשחק הינו משחק נהדר ושיש בו הנאה לכל אחד, ובקטע הזה של ההגזמה עם החנונים, זאת תוכנית קומדיה, אתה לא יכול לצפות ממנה לא להגזים מפני שזאת המטרה שלה, להגזים ולהצחיק את הצופים
"Keep calm, I am the doctor"
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה