• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

השיר של נטע ברזילי שעומד לייצג אותנו באירוויזיון

חובב מוד

פונדקאי ותיק
השיר נחשף כבר לפני די הרבה זמן, אבל רק עכשיו עלה לי הרעיון הגאוני לפתוח על זה עץ.
אומרים שהשיר הזה יביא לנו את הניצחון בפעם הרביעית, אבל, טוב, הדעות חלוקות.
חלק אומרים שהיא גאון מוזיקלי, החלק האחר אומרים שהיא שרה באמת רק כמה שורות והיא עומדת להביך את עצמה בלעשות תנועות כאלו:
36a8bc33b35de.jpg

מול כל אירופה.
אז מה אתם חושבים על השיר? מה אתם חושבים על הזמרת? אני סקרן...
וכן, איך אפשר לפתוח עץ על שיר בלי להשמיע את השיר:
ולסיום, מה שבינתיים יצא מהשיר הזה:
798.jpg

מי מהמנהלים יסגור את העץ ומתי?
בכל מקרה, אני לא מתרגש מתחרויות מהסוג הזה מאז ששמעתי שילדה מתבגרת עם אפס ניסיון מוזיקלי שופטת באחת.
או כמו שאמר ליסט - תחרויות נועדו לסוסים.

זה שיר חמוד, הוא חדשני כיפי ואקטואלי (היא מדברת על ההטרדות המיניות, ווונדר וומן) יכול להיות שיגיע ל10 הכי טובים אבל אני לא מאמין שהוא ינצח.

שיר על הטרדות מיניות? המילים היחידות שהבנתי הן ״אני לא הצעצוע שלך/אתה ילד טיפש״ ו״אמא׳שך״.
1_big.jpg

אנשים חושבים שישראלים גאונים בגלל המצאות חשובות וגדולות כמו טפטפות.
אחרי השיר הזה אני חושב שהם ישקלו את ההנחה הזו מחדש...
ברצינות מה לא בסדר אצלה? היא נפלה על הראש ישר ללול תרנגולות כשהיא הייתה קטנה?
הדבר היחיד שגורם לאנשים לחשוב שהשיר שווה משהוא חוץ ממשהו לצחוק עליו זה שהוא יענו "פמיניסטי" (והוא די רדוד גם מהבחינה הזו), מדהים איזה זבל אפשר למכור תחת התווית הנכונה...

השיר? מחריד. אבל אני לא שופט, אני בכללי חושב שכל הז'אנר הזה גרוע, אז הקול שלי לא ממש נחשב.

מבחינת הזמרת זה ממש נחמד שיש הפעם מישהי שהיא לא איזו ברבי עם אנורקסיה או גבר חתיך עם שרירים שמייצג את ישראל.

בעוד שאני מסכים שהזמרת הזאת נבחרה לייצג אותנו מכל הסיבות הלא נכונות ושרמתה בתור זמרת ורמת השיר שלא לא בדיוק מייצגים את המיטב שלנו אני בספק אם שיר בארוויזיון זה מה שישנה לחשוב אחרת על ישראל.
לפחות, זה לא יכול להזיק יותר מהשיר של שנה שעברה.

אין לי דרך להגיד את זה בעדינות, אז אני אגיד את זה בבוטות:
אתם לא מעודכנים.
אז אסכם את זה במהירות.
נדב גדג', ששר את גולדן בוי, ייצג את ישראל באירוויזיון 2015.
לאחר מכן, נבחר חובי סטאר, ב2016, שר את Made of Stars.
אימרי זיו, נבחר ב2017, הוא שר את I Feel Alive.
והשנה נבחרה נטע ברזילי, ראה למעלה.

אני לא חובב של הז'אנר, אבל ראיתי את הקליפ אחרי כל המהומה.
זה שיר MTV לכל דבר, ערוך ומופק בצורה מקצועית ביותר. אלמלא ידעתי הייתי חושב שזה הופק בחו"ל. המילים הפמיניסטיות החתרניות של השיר קיימות לפחות משנות השמונים, רק שבדרך כלל שרות אותן בלונדיניות רזות ומעורטלות למחצה שנמרחות על גברים מסוקסים. וזה כנראה העניין, שהפעם האמנית המבצעת היא לא בדיוק מה שרגילים לראות על המסך.
אגב, כתבתי אמנית מבצעת ולא בכדי, ראיתי אחר כך גם ביצוע שלה של what is love. גם במקרה הזה לא אהבתי אותו, אבל מבחינה אמנותית היא משאירה את כל האמנים המלוקקים שמופיעים ביום הסטודנט הרחק מאחור.

dragonitzan אמר/ה:
[post]697960[/post] תשמע את השיר ותבין. רובו קולות ונפנופי כנפיים שהיו מתחרים בתרנגולת אמיתית.

באירוויזיון מסוף הניינטיז ירון כהן/דנה אינטרנשיונל הופיעה עם ז'קט מתוכי מת, אם אני זוכר נכון.

לא צפיתי בתחרות כבר שנים, אבל אני זוכר שהופעתו של הזמר הגרמני גילדו הורן הותירה עלי רושם כה עז עד שהשתמשתי בשמו ובחזותו לפחות לשלושה נבלים שונים בהרפתקאות! הביטו בצלמו המתועב, חוטמו הדרקוני, השילוב האימתני בין קרחת לשיער ארוך ומדובלל, המבט הספק-אבהי ספק-סוטה בעיניו הפוזלות, לבושו הרהבתני:

800px-Guildo_Horn_%E2%80%93_Schlagermove_2015_08.jpg

Guildo_Horn.jpg

חזרה