• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

למה אני שונא את החתול שלי.

כל מגדלי החתולים בודי יודעים מה הבעיה הכי גדולה עם חתולים, זה לא שה שהם עולים על השיש או הצורך לנקות את ארגזי החול שלהם, זה אפילו לא היללות ב1 בלילה שהופכות את נעלי הבית שלך לטיל מונחה קול. זה השלושה ימים שהוא לא חוזר הביתה ואתה מתחרפן מרוב דאגה אד שאתה שומע שוב יללות ב1 בלילה ונועל מהר נעל בית אחת (כי את השנייה אתה לא מוצא מאז חיסל היללות הממוקד מלפני 4 לילות) ורץ לדלת ומוצא את החתול שלך במבט של "מה יש לארוחת ערב?".
קודם התשובה ברורה זה מעדן חתולים. דבר שני אתה כבר לא יכול לכאוס על גוש הפרווה המתוק הזה כי הוא מתיישב עליך ואתה פשוט חייב ללטף אותו.

בכול מקראה אני צריך לזוז ולזרוק לפח את פחית מעדן הטונה הריקה של ג'ינג'י לפני שהיא תסריח.

אביעד
אני לא באמת זורק עליו נעליים, פשוט נתתי לזה מראה קומי יותר.
למעשה החתול הזה יכול לקפוץ לי על הראש ולשרוט לי את הפרצוף ואני מקסימום אתיז עליו קצת מים (הוא מודע לזה שאני אף פעם לא ארביץ לו והוא מנצל את זה). הוא הוא מודע לזה כול כך עד שאני כבר לא יכול להבריח אותו מהמטבח אם העמדת פנים של בעיטה, הוא פשוט מסתכל עלי במבט של "כן בטח" ויוצא לאט כדי ששנינו נדע אם אני באמת יכול להפחיד אותו או לא.

החתולה שלי נמצאת בבית שלנו בתור איזור מנוחה של 5 דקות עד 5 שעות (אם שכחנו להוציא אותה לפני בית הספר. מרבית היום אנחנו לא יודעים איפה היא), פעם אחת הלכנו לבקר את קרובי המשפחה שלנו שגרים בקצה השני של העיר שלי וראינו אותה, בהתחלה לא חשבנו שזאת היא עד שבדקנו את זה עם תמונה שלה וכן זאת הייתה היא. וכן לא משנה מתי גם אחרי שהיא נעלמת לשלושה עד חמישה ימים אנחנו אוהבים אותה.

עכשיו אני מבין מאיפה באה ההשראה לקאגה המעצבן... :)
חינוך פיזי הוא דבר שחבל שלא קיים יותר (אני אומר את זה כתלמיד, כן)-אם כל ערס צעצוע שמקלל בערבית על ימין ועל שמאל, אומר לאנשים ''אני ארביץ לך'' במבטא גרוזיני-טג'יקיסטני ודוחף ילדים עם החזה כמו איזה תרנגול הודו היה חוטף כמה פליקים בטוסיק ממקל, היה הרבה יותר נעים ללמוד... גם אני מכה את הכלבה שלי כשהיא מגזימה (יש לנו בבית שוט סוסים קצר שנראה ממש לא טוב, המבין יבין למה, למרות שגם סטירה בטוסיק הכלבי שלה מספיקה לרוב כדי להכניס לה משמעת לראש). אין שום דבר רע בלהראות לחתול שלך מי הטיגריס החזק יותר עם סטירה קטנה...
בכל אופן, זו הסיבה שאני מעדיף כלבים. הרבה יותר קל לגרום להם לקלוט שאתה זכר האלפא, והם הרבה יותר חברותיים. כדברי הבדיחה הידועה:
הכלב חושב: ''הבעלים שלי דואג לי, מאכיל אותי ומטפל בי. הוא אלוהים!
החתול חושב: ''הבעלים שלי דואג לי, מאכיל אותי ומטפל בי. אני אלוהים!

הח׳אן הטטרי
הבעיה היא שלא היה לי הביצים להרביץ לא בהתחלה וזה כבר מקרה עבוד...
הח׳אן הטטרי אמר/ה:
[post]696848[/post] הכלב חושב: ''הבעלים שלי דואג לי, מאכיל אותי ומטפל בי. הוא אלוהים!
החתול חושב: ''הבעלים שלי דואג לי, מאכיל אותי ומטפל בי. אני אלוהים!
זו הסיבה שחתולים חכמים יותר מכלבים, הם צריכים לרוץ ולהביא מקל בשביל לקבל חטיף בעוד חתולים פשוט מיללים ואנחנו רצים לשרת אותם...
אגב אני מסכים איתך בנוגע לחינוך בעזרת מכות, כאשר הילד סם קצוץ על "לך לחדר שלך ותחשוב על מה שעשית!" הגיע הזמן לשלוף את הפטיש הגדול מארגז הכלים (כמובן שאני מדבר במטפורה), אבל חוק חשוב בשימוש בכלי הזה לחינוך הוא שאסור לעשות את זה מתוך כעס, חייבים לעשות את זה מתוך מחשבה שקולה.
נ.ב. אם אתם מעוניינים להמשיך את הדיון הזה בבקשה תפתחו עץ נפרד.

חתולים הם יצורים בודדים, הם לא מסוגלים לקלוט שיש מישהו מעליהם. יש להם עוד חסרונות, כמו סדיזם וחמידות יתר.

לא בדיחה ולא נעליים. לא סתם יש את המשפט ״חושך שבטו שונא בנו״. סטירות במידה הן דרך מצוינת לחנך חיות ובני אדם. גם לי הביאו סטירות כשהייתי קטן, אבל הפסיקו כשהתבגרתי, גם כי יכולתי להבין בעצמי מה עשיתי ולמה זה רע וגם כי אני כבר גבוה יותר מאמא שלי אז זה טיפה מפחיד אותה...

אני לא חושב שהם התכוונו למכות מכות, אלא מכות קטנות כמו סטירות או עם מקל, הנושא הוכיח את עצמו, חוץ מזה, מה אתה מצפה מבני אדם? שיהיו טובים בזכות עצמם? כשזה יקרה זה כנראה חלום אבל עד אז, מכות קטנות יועילו

חתולים הם דבר מדהים. הם חמודים, הם רצחניים, הם עושים מה שבא להם.

נ.ב. החתולה שלי לא יוצאת מהבית, היא שמנה ברמות מטורפות ולרוב מתפקדת ככרית כעסנית שמרביצה לך.

לא, הם משחקים ביצורים חלשים יותר למטרותיהם, מנצלים את הנחותים מהם (כמו בעליהם) למטרות כמו אוכל, מגורים ומים בעוד הבעל לא מרוויח דבר.\

מי שמאמץ חתול חוזר לעידן הפאודלי, כשהוא הוואסל של החתול שלו. הוא משרת אותו, מענג אותו, מבשל לו, דואג לו, והחתול מחזיר אנוכיות.

אין לי שמץ של מושג מה הבעיות שלכם.
להכות אנשים בשביל לחנך אותם זה פשוט חולני, ואם אתם עושים את זה זה פשוט דוחה אותי כיצור חושב.
בשביל לחנך משהו כל מה שצירך זה לגעור בו, והוא יבין את הרמז, רוצים לשמוע סיפור פלאי? עשיתי את זה עם 5 כלבים ו8 חתולים, ועד כמה שזה לא יאומן; זה עבד. בלי שום מכות או אלימות, ובלי להיות כמה שיותר ברברי ולא אנושי.
מנהלים: תנעלו את העץ הזה בבקשה, כי הוא מגעיל וחולני.

חזרה