• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שיתוף קבצים

אני עומד להתחיל הרפתקה של מוד 4 בקרוב, ואני רוצה לשתף את מפות הקרב (קבצי אקסל) בגוגל דרייב, אבל אין לי מושג איך אני עושה את זה. לא במחשב ולא בטלפון. רוב הזמן אני בטלפון, ואשמח לעזרה. תודה מראש לכולם.

יש אפשרות ב'שתף' למצוא קישור שכל מי שנכנס אליו יכול לראות/לערוך/להגיב (תשים על לערוך) את הקובץ. אם תשים אותו סתם זה יציג את הקובץ ישירות, אז תשתמש ב בשביל שהקישור יוביל לדף.

שמח לעזור :).

בקצה השמאלי למעלה יש כפתור כחול עם הכיתוב "שתף". אתה לוחץ עליו, ואז אתה לוחץ על "מתקדם". זה שואל אותך למי יש גישה- ברירת המחדל היא שרק לך יש גישה, אז אתה משנה את זה ובוחר ב"מופעל- כל מי שיש לו את הקישור יכול לקבל גישה". לאחר מכן למטה, באותו חלון, יהיה רשום "גישה- כל אחד (אין צורך בכניסה) יכול להציג". אתה לוחץ על שתי המילים האחרונות, ובוחר במקומן "יכול לערוך". שומר את זה, ואז מעתיק את הקישור ושם אותו בתוך
קוד:
[url][/url]
.

ההמרה סבבה, אתה רק צריך לעשות את זה:
Nextorl אמר/ה:
[post]695911[/post] לאחר מכן למטה, באותו חלון, יהיה רשום "גישה- כל אחד (אין צורך בכניסה) יכול להציג". אתה לוחץ על שתי המילים האחרונות, ובוחר במקומן "יכול לערוך".

חזרה