• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחק פורום: מה יותר מגניב?! (עדכונים שוטפים על ההמראה של Falcon Heavy בפנים)

פלאפי

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
אז הנה לכם משחק קטן: מה יותר מגניב מטיל שעף לחלל?
טיל שעף לחלל וגם נוחת חזרה, כמובן.
מה יותר מגניב מטיל שעף לחלל וגם נוחת חזרה?
שלושה טילים כאלה, כמובן.
מה יותר מגניב משלושה טילים שעפים ולחלל וגם נוחתים חזרה?
ששלושתם מחוברים ביחד כדי ליצור את הטיל העוצמתי ביותר בעולם כיום.
מה יותר מגניב משלושה טילים שעפים וחוזרים ומחוברים ביחד כדי ליצור את הטיל הכי עוצמתי בעולם?
לשגר באמצעות הטיל הזה מכונית חשמלית לחלל.
מה יותר מגניב מלשגר מכונית חשמלית לחלל עם הטיל הכי חזק בעולם שעשוי משלושה טילים שיודעים לנחות?
לשגר עם הטיל הזה מכונית חשמלית שתגיע למאדים.
מה יותר מגניב מלשגר למאדים מכונית חשמלית על גבי הטיל החזק ביותר בעולם שעשוי משלושה טילים שיודעים לנחות?
לתת למכונית הזאת לנגן Space oddity של דייוויד בואי כל הדרך.
ומה יותר מגניב מכל זה?? מה כבר יכול להיות עוד יותר מגניב מכל הדברים האלה??!!
לצפות בזה בשידור חי, כמובן.

מחר בשעה 8:30 בערב לפי שעון ישראל, SpaceX תשגר לחלל את טיל ה-Flacon Heavy, המורכב משלושה טילי Falcon 9. שלושת הטילים המרכיבים אותו יחזרו לנחות על הקרקע (שניהם מהם בו זמנית באותו מנחת!), לא לפני שישגרו למסלול סביב מאדים את מכונית הטסלה הפרטית של אילון מאסק, האיש שמאחורי SpaceX וטסלה.
קרוב לוודאי שכמו כל השיגורים של ספייס-אקס, השיגור ישודר בשידור חי בערוץ היוטיוב שלהם:
https://www.youtube.com/user/spacexchannel/featured

אני הולך בטוח לצפות בזה, ואני גם ממליץ לכם. אילון מאסק הבטיח שלא משנה מה יקרה (כולל סיכוי שהטיל יתפוצץ על כן השיגור), זה יהיה המופע הכי טוב בעיר!

fh-onpad.jpg

(הערה: זה לא באמת משחק פורום, למי שלא הבין עד עכשיו. הנושא זה Falcon Heavy ו-SpaceX)

אני ראיתי את פלאפי פותח משחק פורום.
לרגע קיוויתי.
טעיתי.
לא נורא, נשמע מגניב ממש! השאלה:
כמה חשמל לעזאזל זה יבזבז, ומי ישמע את השירים כל הזמן הזה, ולמה להקריב מכונית חשמלית אדומה סתם?
לא נורא, נשמע מגניב.

עד כמה שזה יהיה עצוב אני די רוצה לראות את הדבר הענקי הזה מתפוצץ או נופל, נכון זה יביא להרג של כמה אנשים אבל עדיין יש בי חלק שרוצה לראות את כל הכוח והעצומה הזאתי נהרסת.

thewolf אמר/ה:
[post]694090[/post] עד כמה שזה יהיה עצוב אני די רוצה לראות את הדבר הענקי הזה מתפוצץ או נופל, נכון זה יביא להרג של כמה אנשים אבל עדיין יש בי חלק שרוצה לראות את כל הכוח והעצומה הזאתי נהרסת.
אתה באמת רוצה שאנשים ימותו רק כדי לספק את יצר האנטי-מגלומניות-חללית שלך?... וואו.

לנושא-אשמח לצפות בזה.

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
[post]694095[/post] אתה באמת רוצה שאנשים ימותו רק כדי לספק את יצר האנטי-מגלומניות-חללית שלך?... וואו.
לא ממש, אני לא רוצה שאנשים יהרגו, אני מעדיף שלא יהיו נפגעים,
אבל לחשוב על הדבר העצום הזה נהרס זאת מחשבה שדי מעניינת אותי.

thewolf אמר/ה:
עד כמה שזה יהיה עצוב אני די רוצה לראות את הדבר הענקי הזה מתפוצץ או נופל, נכון זה יביא להרג של כמה אנשים אבל עדיין יש בי חלק שרוצה לראות את כל הכוח והעצומה הזאתי נהרסת.
יש 0% סיכוי שמישהו ימות אם הטיל הזה יתפוצץ או יסטה ממסלולו בכל שלב בטיסה שלו. מן הסתם שזה טיל לא מאוייש (המכונית סתם מחוברת לקצה שלו, אף אחד לא יישב בה...), ואחרי עשרות שנות ניסיון בבטיחות חלל, יש כל כך הרבה רגולציה ומנגנוני אל-כשל שמוות של מישהו כתוצאה מתאונה שקשורה לשיגור חללי לא מאוייש הוא פשוט בלתי אפשרי.
אבל כן, לראות את הטיל הזה מתפוצץ יהיה חתיכת שואו.

dragonitzan אמר/ה:
[post]694081[/post] כמה חשמל לעזאזל זה יבזבז, ומי ישמע את השירים כל הזמן הזה, ולמה להקריב מכונית חשמלית אדומה סתם?
אני לא חושב שהמכונית באמת תהיה מחושמלת (זה נשמע מאוד לא בטיחותי), ובכל מקרה טילים לא צורכים חשמל.
המכונית היא מכונית הספורט החשמלית הפרטית של אילון מאסק, מסוג tesla roadster. מן הסתם שלשלוח אותה לחלל זה לגמרי תעלול שיווקי של מאסק. אבל זה מכונית שלו וחברת הטילים שלו וזה מגניב, אז למי אכפת?

Adran אמר/ה:
[post]694093[/post] ה ניסיון ראשון להפעלה של falcon heavy?
כן!

THE HYPE IS REAL

ספייס אקס פרסמו סרטון אנימציה שמתאר בפירוט יפהפה את כל שלבי ההמראה, הנחיתה והפריסה (כולל שיר מתאים ביותר):

ומסתבר שבאמת יהיה נוסע במכונית - בובה שלבושה בחליפת החלל של ספייס אקס!

חזרה