• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Shield of Tomorrow - תוכנית משחק חדשה של מסע בין כוכבים

למי שעוקב אחרי הטרנד (הלוהט?) של תוכניות משחק ביוטיוב, בו קבוצת שחקנים משחקת הרפתקה מול המצלמה ומאות (אלפי?) צופים עוקבים אחריהם בשידור חי, יודע שהרוב המכריע של התוכניות הללו מתרחשות באופן מובן בעולם פנטזיה, סטייל מבוכים ודרקונים.
לכן נהנתי והופתעתי לגלות תוכנית חדשה ומאוד מושקעת (תפאורה מדהימה לדעתי) של משחק התפקידים Star Trek Adventures!
התוכנית נקראת Shield of Tomorrow והנה הפרק הראשון
אמנם לא סיימתי לצפות בפרק, אבל המנחה פחות כריזמטי בעיניי, והוא גם מדבר יותר מדי.
מתוך סקרנות, האם אתם צופים באופן קבוע בתוכנית משחק כלשהי? אני גיליתי שקשה לי לעקוב אחרי תוכניות של שלוש שעות, אפילו אם הן מעניינות כמו זו.... אתם מצליחים? מה התוכנית האהובה עליכם? ומה הדבר הכי מגניב בתוכניות הללו?

ככל הידוע לי בקהילת הטרקיז להתלבש במדי צי הכוכבים זה הרבה יותר נפוץ. זה גם הגיוני, בהתחשב בכך שזה סה"כ חולצה עם לוק טיפה עתידני, כך שזה לא מאוד בולט ומוזר בהשוואה ללבוש גלימה ושריון ליד השולחן.

חזרה