• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

העצומה למען "האיש שמתחתיי." ו"גלגלתי 1.. מה קורה?"

אני רוצה ליצור עצומה למען שני העצים האהובים שניסגרו:
https://www.pundak.co.il/forums/threads/34899 https://www.pundak.co.il/forums/threads/37485אין כוונה ללחוץ בכוח על המנהלים לפתוח מחדש את העצים אלה לגרום להם להבין כמה אנחנו ממש רוצים לפתוח את העצים האלה מחדש.
אני יודע שהמנהלים לא רוצים לפתוח אותם מחדש בגלל שלפעמים הם הידרדרו לספאם (אני אחד האשמים בזה) אבל לא מגיע לנו הזדמנות נוספת? אחרי הכול עבר די הרבה זמן מאז.

נגד. ראיתי את העצים והם מדרדרים את רמת הפורום. הנושאים האלו רגישים לספאם ובטוח ידרדרו אליו כי זה הטבע של נושאים כאלה.
ואולדמן אישר לפתוח בעץ חדש לפני שנה. אמנם אני לא יודע בעצמי (לא בדקתי ברצינות), אבל אתם יודעים בדיוק מה קרה מאז.
עריכה: עכשיו אני יודע מה קרה מאז.

אהלן
ניסינו בעבר לתת הזדמנות נוספת לנושאים כאלו, וזה לא עבד.
משחקי פורום אמיתיים, כגון מאפיה, אפשר לחשוב על זה. אבל לא נושאים בסגנון שמצוין כאן.

אלישע, אם אתה מאוד רוצה אתה יכול לשחק עם אנשים בווטסאפ, סקייפ, הודעות פרטיות (לי אישית אין בעיה), פייסבוק או כל דבר אחר. בפורום, גלויים לעיני כל העולם, אין להם מקום.

נ.ב.: אריאל (ההלניסטי, שעזב בדרמטיות לא מזמן) פרץ לך למשתמש במקרה?...

לא.
טוב אז אני מניח שאתם צודקים.
אבל אני רוצה לעלות כאן נושא אחר, פלאפי סגר את העץ ברגע שהוא ראה אותו ובצורה שלא אמורה להיות בפונדק (דרך אגב תודה למי שפתח את זה מחדש [נראה לי שזה The oldman]). זה לא היה שימוש לרע בכוח שלו כמנהל?
לא עשיתי שום דבר נגד החוקים של הפונדק.

אני מתנצל על מה שבדיעבד יצא כאובר ריאקשן, הנושא הזה עדיין טעון מאז הויכוחים הלוהטים שהיו עליו. לא משנה כמה זמן יעבור, התחושה שלי ושל שאר המנהלים לגבי העצים האלה תישאר אותו הדבר, כך שבאמת אין שום טעם להעלות את העניין הזה שוב לדיון.

אם אתה רוצה להתלונן על התפקוד שלי או של מנהל אחר בפונדק, יש לך את פורום משוב לצורך כך, וגם אתה מוזמן לפנות בהודעה פרטית לאולדמן. זה לא המקום לדון בדברים כאלה.

מה?! מה אתה עושה פה?! :idea: :) o_O

לנושא: אני חושב שכבר די ברור שהמנהלים לא ירשו את זה. אם אתה רוצה אתה יכול לדסקס את זה עם אחרים בסקייפ/ווטסאפ/ה''פ/וואטאבר (לי אין בעיה), אבל לטובת כולנו, עדיף שלא יהיה בפורום עצמו.

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
מה?! מה אתה עושה פה?! :idea: :) o_O

לנושא: אני חושב שכבר די ברור שהמנהלים לא ירשו את זה. אם אתה רוצה אתה יכול לדסקס את זה עם אחרים בסקייפ/ווטסאפ/ה''פ/וואטאבר (לי אין בעיה), אבל לטובת כולנו, עדיף שלא יהיה בפורום עצמו.

לדעתי זה צריך להיות בפורום אבל באופן מתון ולא בכלל לא ולא באופן שהיה

יש לאריאל נטייה לצטט את ההודעות שקדמו לו.

אני מסכים עם ח'אן - המשחקים הוכיחו את עצמם כמספימים. יש לך רעיון למשחק שאינו בדיחות גרועות ספאמיות שחוזרות על עצמן?

חזרה