• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רעיון הומוריסטי: מיתולוגיית הפונדק

הח׳אן הטטרי

פונדקאי ותיק
פונדקאי מפגשים חבר.ה בהיכל התהילה פונדקאי החודש
לאחרונה עלה לי רעיון הומוריסטי: מיתולוגיית הפונדק, שכוללת את סיפור הבריאה, חזון אחרית הימים, פנתיאון האלים והיסטוריית הפורום, והכל בהומוריסטיות. אני לא מפרסם עדיין, כי הוא הולך לדבר על אנשים אמיתיים מהפורום (אם מישהו מעוניין במקום מיוחד בחזון אחרית הימים הוא מוזמן לומר לי בהודעה פרטית), ויש לי לפחות קצת טאקט. אז החלטתי לשאול כאן, ואם לרוב אין בעיה, אני אפרסם.
בנוסף, אני לא יודע הרבה על היסטוריית הפורום המהולל שלנו, ובאמת שהיא ארוכה מאוד וכוללת הרבה עצים סתמיים, כך שאני לא ממש יכול לבדוק. כל מי שיודע דברים חשובים על היסטוריית הפורום, מוזמן לומר כאן.
אז... מה דעתכם? כדאי? לא?

מזכיר לי משהו די מיתולוגי בהסטוריה של הפונדק, קומיקס הפונדק (יכול להיות שזה נקרא גם קומיקס הפורום). אתה מוזמן לחפש את זה.

חוץ מאולדמן (ואולי נרוביאן) קשה לי לחשוב על מישהו שהיה כאן מתחילת הפורום ועדיין נמצא כאן וגם זוכר מה הלך בכל ההסטוריה הזאת. אם אתה צולל למחילת הארנבת הזאת, עליי להזהירך שאתה עלול להיתקל בפרקים אפלים מאוד בהסטוריה של הפונדק, ובנבלים נבזים שאין כמותם (חלקם אפילו הגיעו לגאולה והפכו למנהלים).

בכל מקרה, אני מוכן לקבל עץ פארודי שיוקדש לדבר הזה, אבל אך ורק בתנאי שמה שכתוב שם מתבסס על אירועים אמיתיים שקרו, ולא ערימה של המצאות שטותיות. ראה בכך אתגר ;)

אני ממליץ לך לחפש את התפרצות הכיף שהמנהלים קטעו בטענת ספאם (נכונה או לא זה עדיין די מבאס) .
https://www.pundak.co.il/forums/threads/34899 https://www.pundak.co.il/forums/threads/37485
אח. זמנים טובים... זמנים טובים...
אם אני כבר מזכיר את זה יש סיכוי שהמנהלים ירשו לנו הצעירים והשוטים לפתוח את זה מחדש?

פפט, אתה נזכר ביום גשום מלפני שבוע וקורא לו "זמנים טובים", אני עוד זוכר את הימים לפני שהדרקון חסר השן גורש וחזר במסווה תחת שם ופרצוף אחר, וזה היה עידנים רבים אחרי שהאלים הקדמונים עזבו את פונדק הכוכבים.

tkhag1 אמר/ה:
אם אני כבר מזכיר את זה יש סיכוי שהמנהלים ירשו לנו הצעירים והשוטים לפתוח את זה מחדש?
אל תגזים.

אני עם פלאפי, עץ פארודי יכול להיות מהנה כל עוד הוא לא גיבוב שטויות מומצאות.
בכל מקרה, אם אתם אשכרה מתכוונים לעשות משהו כזה, אל תשכחו את המרד הגדול של 2013. חתיכת היסטוריה אמיתית.

מרתוס אמר/ה:
[post]693195[/post] פפט, אתה נזכר ביום גשום מלפני שבוע וקורא לו "זמנים טובים", אני עוד זוכר את הימים לפני שהדרקון חסר השן גורש וחזר במסווה תחת שם ופרצוף אחר, וזה היה עידנים רבים אחרי שהאלים הקדמונים עזבו את פונדק הכוכבים.
מה לעשות, אנחנו צעירים.
אני למעשה יותר ותיק מאלישע, אבל היתה לי תקופה ארוכה של הפסקת פעילות אז אני לא מכיר את מה שהוזכר כאן.
לנקסטורל - מה זה המרד הגדול של 2013? לא נולדתי אז.

בדיוק, הוא היה משתמש קולני מאוד בתקופה שבה הוא היה כאן ואחרי שהוא קיבל באן קבוע הוא פשוט יצר משתמש חדש, אני מודה שאחרי שבשני קיבל באן כל הסתכלתי על כל משתמש חדש שעשה רעש בחשדנות.
הדרקון חסר השן מתייחס לפגיון תבוני ממהדורה 3.5 שהוכן מניבו של אשראלאדון

מרתוס אמר/ה:
[post]693243[/post] אני מודה שאחרי שבשני קיבל באן כל הסתכלתי על כל משתמש חדש שעשה רעש בחשדנות.
יכול להיות שהוא עדיין מסתובב בינינו במסווה. פרנויה...
מהתרשמותי מחקר העצים הישנים, הוא היה משתמש חכם ותורם למדי, אבל עם צורת התבטאות אכזרית ובלי טאקט בעליל, קצת כמו הפונדק בימי נעוריו של פלאפי.

בכל אופן: כל מי שיש לו מידע רב ערך על הפונדק הקדום, מוזמן לומר לי אותו בהודעה פרטית.

Nextorl אמר/ה:
[post]693198[/post] המרד הגדול של 2013. חתיכת היסטוריה אמיתית.
תקופה אפלה שאשמח לדעת עליה יותר. גם על קינג, משתמש שהשם שלו הולך לפניו.

סיקור מיתולוגיית הפונדק זה רעיון מקורי ומעניין, בהצלחה.

חזרה