• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

יש עניין במפגש פונדקאים בפריק?

אהלן,
למי שלא שמע, פריק פתחו סניף חדש ומפואר ברחוב אבן גבירול בתל-אביב, קרוב לקפלן-שרונה וכמובן לרכבת השלום. בחנות החדשה יש להם הרבה מקום למשחקים - הן משחקי לוח והן משחקי תפקידים. הם גם ישמחו לארח אותנו אם נרצה לערוך במקום מפגש - אפשר להביא כמה משחקי לוח או לשחק במשחקים יש להם בחנות. אם מישהו ירצה להריץ משחק, בהחלט אפשרי.
השאלה מי מעוניין להגיע לכזה מפגש כרגע אני לא מדבר על תאריך, רק על הבעת עניין ?
אם נהייה ~10 אנשים, נראה לי מגניב, גם אם חלק מהחברים לא בהכרח פעילים בפורום לאחרונה או חדשים לגמרי.

במקרה לגמרי עברתי היום ליד פריק החדש, בלי לדעת שפריק שם (וגם בלי ממש לזכור שהוא עבר). זה היה עוד יותר מצחיק כי לא היה שלט בכניסה של פריק, אז ראיתי פשוט חנות גדולה של גיקים ולא הבנתי מה קורה פה, אז נכנסתי ושאלתי מה זה ואמרו לי פריק וזה היה מאוד מפתיע.
בכל מקרה, אני עד יום שבת אהיה הרבה באזור בגלל פסטיבל אוטופיה, אז אם מתארגן משהו אני יכול לקפוץ (כנראה אהיה יותר פנוי בשעות הצהריים כי בערב יש סרטים).

אני מעוניין. אני מקווה שירשו לי, והיות ויש לי קרובים במרכז אז אפשר לשלב את זה. רק קחו בחשבון שאני נוב למדי...

במקרה עברתי שם היום ועשיתי סיבוב - נראה מאוד מרשים, מואר ומרווח, עם המון משחקי לוח על המדפים, אבל קצת התבעסתי לראות שמשחקי תפקידים זה שמינית מדף קטן בפינה ואין שום דבר חדש - כל הפריטים היו על המדף גם בחנות הישנה כבר די הרבה זמן..

מגניב
אחרי שאדבר איתם, אפתח נושא חדש עם סקר לתאריך.
בקשר לימים, מכיוון שיש מנעד רחב של גילאים, אני משער שאו באחד מימי השבוע בשעה שש-שבע או משהו כזה או בימי שישי משעה 11 - כך שגם לדתיים לא תהיה בעיה. בכל מקרה, אני אדבר איתם ואז אעלה 2-3 אפשרויות.

ימי שישי כן יהיו בעיה, אני גר בירושלים ודתי. וימי שישי מאוד עמוסים בבית דתי (בשולים נקיונות מקווה ועוד).
ושבת נכנסת די מוקדם ובהתחשב שהמפגש כנראה יקח שעה-שעתיים כך שניגמור ב12-1 והנסיעה לירושלים בפקקים של יום שישי לוקחת לפחות שעתיים שלא לדבר על הפקקים בתוך העיר זה יהיה לא סביר שנצליח לחזור בזמן.

הממ... נראה לי שאם המפגש יגמר ב-8, לחזור הביתה ב-10 יכול להיות סביר... אני רק מקווה שההורים שלי יסכימו ליסוע בשעות כאלה...

חזרה