• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הפני הקטן שלי, על מה כל המהומה?

שמעתי די הרבה על הסדרה הזאת והתחלתי קצת להסתקרן, חיפוש קטן בגוגל לימד אותי שחלק גדול מאוד מהמעריצים הם מבוגרים כמו ששמעתי.
אני רוצה לדעת מה כל כך טוב בסדרה הזו שגורם למבוגרים להתעניין בה, הייתי גם מעוניין לצפות בפרק הראשון של העונה הראשונה.
מישהו בפונדק מעריץ את הסדרה? והוא יכול לתת לי קישור לפרק הראשון? (אני מעדיף עם תרגום אבל אם יש רק דיבוב אני מעדיף לראות באנגלית)

א) זה לא מד"ב/פנטזיה, זו סדרה מצוירת (מגניבה)
ב) יש אותה בכל מיני ערוצים ביס/הוט וגם זמינה בערוץ היוטיוב של הופ
ג) היא אחלה סדרה עם דמויות מושקעות ועולם אמין. הבכורה שלי קצת מאסה בזה, אבל אולי אפשר להחזיר אותה. בהחלט עדיף על פני הרבה דברים אחרים.

האופי. טכנית היא כן, אבל אז נצטרך לכלול הרבה מאוד תוכניות מצוירות.

האינטרנט מגזים בגלל שזה מאפיין לא שגרתי של סדרה מצוירת. סביר יותר שאחוזי המבוגרים שצופים בסדרה הוא פצפון לעומת קהל היעד.

הסדרה עצמה היא באמת טובה ביחס לשאר מה שמשדרים, לפחות מהמעט שיצא לי לראות.

Adran אמר/ה:
[post]688364[/post] האינטרנט מגזים בגלל שזה מאפיין לא שגרתי של סדרה מצוירת. סביר יותר שאחוזי המבוגרים שצופים בסדרה הוא פצפון לעומת קהל היעד.

טעות בידך. יש הרבה ילדים קטנים שצופים במה שמשודר בהופ כשהוא מגיע, אבל הרבה מאוד מבוגרים מכורים לסדרה (גם אני רואה מדי פעם) והם רואים בלופים את שבע העונות. אל תזלזל במבוגרים שצופים בזה.

חזרה