• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

המלצה על סרט: HANNIBAL BARCA

הח׳אן הטטרי

פונדקאי ותיק
פונדקאי מפגשים חבר.ה בהיכל התהילה פונדקאי החודש
לאחרונה חיפשתי משהו היסטורי וקליל עם קרבות אפיים, טקטיקה ובלי נשיקות, רומנטיקה מעצבנת ו-pg13 (לצערי נתקלתי בכאלה בסרט מעפן אחד על יוליוס קיסר). החלטתי לחפש סרט על חניבעל, אחד מאלה המצולמים בהפקה סבירה+ שמסתובבים ביוטיוב. מצאתי מבחר נחמד, ובחרתי מתוכו אחד, בציפייה להיסטוריה ואקשן. היסטוריה לא הייתה, אבל פנטזיה מעוררת השראה באה במקומה.
הסרט היה מלא בשחזורים לא מדויקים ולא נאמנים למקור אך מאוד מגניבים ומעוררי השראה, ואני לפחות בשמחה אשתמש באלמנטים ממנו בעולם שלי. מוזמנים לצפות ולקחת השראה למ״ת!
שורו, הביטו וראו:

חניבעל היה יותר ערבי מאפריקאי... בחרו פה סתם מישהו שזוף. יצא לי לראות סרט אחר על חניבעל, שבו כולם דיברו ״פניקית״, שנשמעה כמו טורקית במבטא ערבי...

יש כ-4 סרטים וספרים עם דוקטור לקטר בהם: "שתיקת הכבשים", "דרקון אדום", "חניבעל", "חניבעל:מקור הרוע" הנה סדר יציאת הסרטים
שתיקת הכבשים
דרקון אדום
חניבעל
מקור הרוע
והנה סדר האירועים כרונולוגית
מקור הרוע
דרקון אדום
שתיקת הכבשים
חניבעל
עכשיו, בסרט מקור הרוע מדובר על הפיכתו לרוצח סדרתי והוא מגולם על ידי שחקן גרוע שלא ראוי שיזכרו את שמו שצוחק ומחייך, ניגוד מושלם לאישיותו ה"אדישה" של לקטר, וכך אני בעצם צוחק עליו

נ.ב
תודה שאתה עוזר לי

חובב- שים לב שחוק ההקפצות עודכן לחודשיים ויותר. כמו כן, מומלץ להסתכל על חוק 6b בחוקי הפורום :lol:
DW- להבא, תסתכל מתי ההודעה האחרונה בעץ. אם היא מלפני יותר מחודשיים, ואין לך משהו רציני וחשוב להוסיף לדיון, עדיף שלא להגיב. אם אתה רוצה לפתוח את הדיון מחדש, אתה מוזמן לפתוח עץ חדש.

לנושא- כמו שאמרתי, אנתוני הופקינס יהיה תמיד חניבעל בשבילי. במקור הרוע, זה לא היה אנתוני הופקינס אלא אארן תומאס וגאספאר אוליאל, אז הכל טוב.
כמו כן, אתה רק מזכיר לי שאני צריך לקרוא את הספרים... רק למצוא אותם אבל.

חזרה