• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הרוח בקליפה הפסידה ל... הכל בראש?

התחלתי לצפות ברוח בקליפה ופשוט... הפסקתי, זה הייה אחד הסרטים הכי דפוקים שראיתי, הדמויות דקות כמו קרטון מבחינת אישיות, ומנסים להסתיר את העובדה שהעלילה כל כך עלובה בעזרת הרבה (ויותר מדי) אפקטים, ראיתי עד הקטע שהגיבורה הולכת להאכיל את הכלבים במקום ההוא שהעניים שלו נהרסו. אחרי זה פתחתי את "הכל בראש" ופשוט נהנתי מכל רגע. וזה הביא אותי לשאלה: איך סרט לשכבת הגיל שלי שיש בוא פחות או יותר את כל הדברים שאני אמור לאהוב הפסיד לסרט שנועד לילדים?
אני חושב שתעשיית סרטי המדע הבדיוני והפנטזיה מדרדרת...
אני היחיד שמרגיש כך?

אתה מתייחס לגרסת האנימה של Ghost in the shell?
ראיתי את הסרט לפני 15 שנה או משהו כזה, והוא היה אחלה. למען האמת רכשתי את הבלוריי שלו אבל עדיין לא הספקתי לראות אותו שוב.
מאידך, יש לי גם את הכל בראש Inside Out, והוא גם סרט מצוין...
אתה אוהב סרטי אנימה אחרים?
בכל מקרה אי אפשר להגיד שהתעשייה מדרדרת כי הסרט האא עתיק. ואם זה הלייב אקשן, זה לא מפתיע, הרבה פעמים גרסאות חדשות לסרטים ישנים הם מעפנות.

הוא בהחלט לא הוצג כמקורי, אז אין לי מושג על מה אתה מדבר. למעשה, אומרים שהוא לא כל כך הצליח כיוון שהוא ניסה להכניס הרבה חלקים מהאנימה במקום להתמקד בעלילה אחת. לא יודע אם אני מסכים בנושא, אבל זה רק מזכיר לי שאני באמת צריך לראות את האנימה כבר.

יש רימייקים אדירים בהשוואה למקור.
ראית פעם את "פסגת הפחד" הישן והמקורי?

תשווה בין מקס קיידי כנוכל סליזי ומעצבן:
Robertmitchum.JPG

לפסיכופט רצחני:
Max-cady.jpg

חזרה