• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

היהודים באים (חוזרים) לעונה שלישית

אני מאוד אוהב את הסדרה,אם כי שני הפרקים הראשונים של העונה החדשה היו קצת פחות מצחיקים ודי גסים,במיוחד השני...
זה קטע שאני פחות אוהב בסדרה הזאת.הם מכניסים המון הומור גס,לצערי.

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
אני אוהב את הסדרה, והפרקים החדשים טובים,חוץ מהמערכון הראשון בפרק השני, עם אידי אמין ויד ושם, ש... גרם לי הלם.
אני חושב שזו ההגדרה של מערכון סאטירי טוב.

המגדל הבודד אמר/ה:
אני מאוד אוהב את הסדרה,אם כי שני הפרקים הראשונים של העונה החדשה היו קצת פחות מצחיקים ודי גסים,במיוחד השני...
זה קטע שאני פחות אוהב בסדרה הזאת.הם מכניסים המון הומור גס,לצערי.
אני לא ממש מסכים איתך. אני מסכים שיש הומור גס, אבל תזכור שהיהודים באים זו סאטירה. ו"צבא שכולו אהבה" מהפרק האחרון היה פשוט מדהים, במיוחד בגלל האקטואליה שלו לקמפיין ה#metoo שרץ עכשיו ברשת, אבל גם בלי הקשר האקטואלי המקרי, זה פשוט... עצוב ונכון. וזה למה הם צוחקים על זה.

המערכונים שממש אהבתי הם עם בן גוריון (בואנ'ה, הם עושים את המערכונים איתו ממש טובים) ועם אברהם אבינו (או איברהים, שאף אחד לא יתחיל אפילו). אני מקווה שימשיכו עם ''מערכוני יוסף ההומו''.

נקסטורל-הם באמת מצחיקים,זה למה אני רואה אותם.פשוט לדעתי הם מכניסים הרבה הומור גס.
וטיקיי-למה? זה נכון שהם צוחקים המון על הדת ועל הכל,אבל זה הגיוני.הם לא מנסים בכוונה לפגוע,והם בהחלט מפזרים את המערכונים ככה שיצחקו על כל המדינה,לא רק על הדת.

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
[post]685044[/post] חוץ מהמערכון הראשון בפרק השני, עם אידי אמין ויד ושם, ש... גרם לי הלם.
למה? מדויק להפליא. אבל ישראל מכרה נשק בשמחה ובששון לכל שליט דיקטטור שרצח את אזרחיו. חוץמזה זה לא אידי אמין (אוגנדה) אלא ההוטו (רואנדה). למי שלא מכיר, ההוטו ביצעו טבח עם ברואנדה (aka שואה). היום הפסיקו עם מכירת הנשק, לפחות באופן גלוי עקב לחץ אמריקאי כבד. אבל עדיין יש כל מיני קבלני משנה בכל מני מדינות מפוקפקות שמוכרות נשק... והיו מספיק קונפילקטים שישראל מכרה לשני הצדדים וגם שלחה מאמנים לצבאות שלהם.

והפרק השני יותר טוב מהראשון. הקטע של (חיית)-כפרות קורע, וגם בן-גוריון.

המגדל הבודד אמר/ה:
הם לא מנסים בכוונה לפגוע,והם בהחלט מפזרים את המערכונים ככה שיצחקו על כל המדינה,לא רק על הדת.

אני חולק עליך. לדעתי זה בדיוק מה שהם מנסים לעשות, הרי זו המטרה שלהם, לפגוע איפה שרגיש, ולהגזים את זה ולצחוק על זה, בצורה שתצחיק גם את הצופה

זה די הרעיון של סאטירה, הם לאו דווקא באים כדי לרדת על צד כלשהו של המתרס הפוילטי, או על פן כלשהו באוכלסיה אפשר להגיד שהם צוחקים על כולם בצורה שווה (לפחות מנסים)

כצופה מהצד, וכאדם דתי, עדיין לא הרגשתי נפגע מהתוכנית הזו, משהו שאי אפשר להגיד על תוכניות סאטירה אחרות שרצות, ורובן דוחפות לך את הדעה הפוליטית שלהן לפנים.
דווקא קצת מרענן

אני חושב שכשהם צוחקים על אנשים כמו דוד המלך, רחב הזונאא (המבין יבין) ואברהם הם לא צוחקים על הדת אלא על ההיסטוריה, שמה לעשות, חלקה נכתבה בתנ״ך.

אז, העונה בדיוק הסתיימה. מה דעתכם? אני חושב שהם קצת חלבו מערכונים, והייתי מעדיף יותר גיוון מאותן דמויות שוב ושוב. הח'ברה של הלח"י הכי עצבנו אותי, אבל גם עם שלושת המשוררים לא הרגשתי שהיה חדש. דווקא אהבתי את הכוהנים בבית המקדש.
הקטע האהוב עלי אבל, הוא עדיין "צבא שכולו אהבה" מהפרק השני שהיה לא פחות מגאוני.
מה איתכם?

העונה הייתה טובה, אבל פחות מהקודמות. הכוהנים היה נחמד, המאפיונרים היה מדהים, אבל היו מערכונים צולעים. משגאל לא היה מצחיק אפילו, כנ״ל רוב המערכון של היצירה מחומרי בית. ניל״י היו סבירים.
Nextorl אמר/ה:
[post]692259[/post] הח'ברה של הלח"י הכי עצבנו אותי
לח״י?...

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
העונה הייתה טובה, אבל פחות מהקודמות. הכוהנים היה נחמד, המאפיונרים היה מדהים, אבל היו מערכונים צולעים. משגאל לא היה מצחיק אפילו, כנ״ל רוב המערכון של היצירה מחומרי בית. ניל״י היו סבירים.
Nextorl אמר/ה:
[post]692259[/post] הח'ברה של הלח"י הכי עצבנו אותי
לח״י?...
אומייגאד, יכול להיות שיש פריט מידע הסטורי שהחאן הטטרי לא יודע??? :eek:

העונה באמת הייתה פחות טובה מהקודמות, המערכונים הגרועים ביותר היו האלו של פרפר "לא" נחמד,
והכי טובים בעיני היו של חבורת "יחדיו".

חזרה