• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

טעות עריכה בספר של פאת'פיינדר

אני מעיין במיומנויות בספר של פאת'פיינדר, ופתאום אני מגלה את הטעות המביכה הזאת:

פשלה בספר של פאת'פיינדר.jpg

והשאלה היא זו - האם זו טעות עריכה פשוטה, או שיש משמעות נסתרת בסגריים הללו?

ואם מצאתם טעויות נוספות, תשלחו לכאן ונוסיף לרשימה :) .

The oldman אמר/ה:
המשמעות הנסתרת היא שהספר נכשל בבדיקת ההמלטות מהירות של העורך ;)
זה פחות מביך מאשר מה' 3 שהייתה מלאה בהפניות לעמוד xxx אם אני זוכר נכון
זה מזכיר לי נשכחות. כמו גם טעויות משעשעות שלא היה אפשר להימנע מהן שנגרמו מכך שהסל"ש (ספר חוקים לשחקן) בעברית היה מהדורה 3 והמש"מ (מדריך לשליט המבוך) במהדורה 3.5. היו חוקים מסוימים שבמהדורה 3 הופיעו במש"מ, ובמהדורה 3.5 הופיעו בסל"ש - כך יצא שהסל"ש בעברית הפנה למש"מ, והמש"מ הפנה לסל"ש.
האמת שהספרים האלה עדיין שוכבים ומעלים אבק בבית של ההורים שלי. אולי הגיע הזמן לתת להם איזה ניעור.

פלאפי אמר/ה:
[post]682935[/post] היו חוקים מסוימים שבמהדורה 3 הופיעו במש"מ, ובמהדורה 3.5 הופיעו בסל"ש - כך יצא שהסל"ש בעברית הפנה למש"מ, והמש"מ הפנה לסל"ש.

כמו במדריך הטרמפיסט לגלקסיה. הערך "הנחייה" מכיל את המילים "ראה ערך יעוץ" והערך "יעוץ" מכיל את המילים "ראה ערך הנחייה".

אחת הדוגמאות הטובות היא טבלת גישות הדבש"ים. בגרסא 3.5 היא הופיעה במיומנות הדיפלומטיה בסל"ש, אבל במהדורה 3 היא הופיע בפרק 4 של המש"מ. עד היום זה מבלבל אותי.

The oldman אמר/ה:
[post]682789[/post] זה פחות מביך מאשר מה' 3 שהייתה מלאה בהפניות לעמוד xxx אם אני זוכר נכון

אחד הדברים שמעצבנים אותי עד היום. החוסר ברפרנסים נורמליים.

קיצר, הטעות הזו נראית לי רצינית ביותר. החבר'ה ממש צריכים להעסיק בן אדם שישב ויקרא את כל הספר בדקדקנות. מומלץ כל פרק בנפרד. שלא יהיו בעיות כאלה.

חזרה