• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אוטאקואים התפקדו!

גם אני רואה אנימות!

בגלל שאני חדש בעסק ולא ראיתי הרבה אנימות, אני מרשה לעצמי לפרט את מה שראיתי:

- attack on titan, התחלתי והפסקתי באמצע.
- assasination classroom, גמרתי
- ereased, גמרתי.
- no game no life, גמרתי.
- black butler, גמרתי.
- fullmetal alcemist, רואה עכשיו.

ולדעתי זה רעיון מעולה, כי יש המון צופי אנימות בפונדק, ואם כולם ידעו על כולם אז זה יעזור לכולם.

אני חושב שמרבית הגיקים מכירים אנימה ברמה זו או אחרת, אז אני לא יודע עד כמה העץ הזה הכרחי.

האמת, לפחות מהרושם שנוצר בכנסים, חיבה לאנימה ומאנגה היא הרבה יותר נפוצה ומקובלת בקרב צעירים בארץ מאשר עיסוק במשחקי תפקידים.

Redcloak אמר/ה:
האמת, לפחות מהרושם שנוצר בכנסים, חיבה לאנימה ומאנגה היא הרבה יותר נפוצה ומקובלת בקרב צעירים בארץ מאשר עיסוק במשחקי תפקידים.
לחלוטין.בעולמות האחרון,למשל,זה היה נראה יותר כמו כנס אנימה מאשר פנטזיה...
אבל לעניין-אני לא ממש צופה באנימות, קצת דרגון בול שם,קצת אומנות החרב אונליין פה.
כדאי לי לצפות?
(לא ציינתי פוקימון,כי זאת לא אנימה שבאמת ראויה לציון,למרות שאני לא יודע מה עם דרגון בול... )

קדימה! כוח האוטאקו!
אני עד כדי כך אוטאקו, הרינגטון שלי זה שיר הפתיחה של אומנות החרב אונליין. ..וכל השירים בטלפון שלי הם שירים מאנימות....
קדימה אוטאקואים! התפקדו..

המגדל הבודד אמר/ה:
Redcloak אמר/ה:
לחלוטין.בעולמות האחרון,למשל,זה היה נראה יותר כמו כנס אנימה מאשר פנטזיה...
אבל לעניין-אני לא ממש צופה באנימות, קצת דרגון בול שם,קצת אומנות החרב אונליין פה.
כדאי לי לצפות?
(לא ציינתי פוקימון,כי זאת לא אנימה שבאמת ראויה לציון,למרות שאני לא יודע מה עם דרגון בול... )

אני ממליץ בחום, איזה סוג ז'אנר אתה אוהב? אלימות? או אולי קומדיה רומנטית? תן לי כמה שיותר פרטים ואוכל לתת לך אנימה לטעמך.

Redcloak אמר/ה:
או שפשוט הם יותר מוחצנים בנושא ( למאות שאני לא אסכים עם זה : כמויות הלארפרים שמסתובבים עם כלי נשק מרופדים מעידות על כך).

המגדל הבודד אמר/ה:
אני מעדיף קומדיה(פחות קומדיה רומנטית),פעולה ופנטזיה.
אני אמליץ על Noragami, סדרה נהדרת עם שתי עונות על אל שעובד בכל עבודה שהוא יכול כדי להשיג כסף ולבנות מקדש ועל נערה בת תמותה שנכנסה לעולם הזה של האלים והםנטזיה שלא בעל כורכה. סדרה נהדרת.

Hell lord אמר/ה:
מתוך סקרנות, אתם יכולים להסביר לי את הפואנטה של העץ?
אנשים רוצים לדעת מי חולק את אותו תחום עניין כמוהם, זה פחות או יותר הכל. עכשיו, אני לגמרי חושב שהיה אפשר לנסח את הודעת הפתיחה טוב בהרבה, ואשכרה להסביר את מטרת העץ מלכתחילה, אבל מה שקרה קרה.

מזכיר לי את האנימה הראשונה שהורדתי אי פעם -
כשהייתי ביסודי שידרו דיג'ימון עונה 3 בערוץ הילדים(נדמה לי), והם עשו משהו מאד מעצבן. שידרו את כל העונה ולא שידרו את הפרק האחרון! במקום הפרק האחרון שהיה שיא המתח, הם שידרו שוב את הפרק הראשון והתחילו את כל הסידרה מההתחלה.
אקדים ואומר שבאותה תקופה האינטרנט היה על קוו הטלפון, אז היתי צריך לבקש אישור מההורים כל פעם שרציתי להשתמש בו בשביל לא לתפוס להם את הקו מתי שהם צריכים.
יותר מזה, היו משלמים על האינטרנט לפי שעות גלישה, אז היו לנו איזה 2 או 3 ספקים שכל אחד היה נותן X שעות חינם בחודש, ורק בזה היה מותר לי להשתמש, מעבר לזה הייתי צריך אישור מיוחד.
אני לא אשכח איך רצתי לאמא שלי למטבח והסברתי לה מה הם עשו שם בערוץ הילדים והתחננתי שתרשה לי להוריד את הפרק האחרון מהאינטרנט שפורסם באיזה אתר מערצים בעיברית של דיג'ימון. זה היה פרויקט מיוחד כי מהירות ההורדה היתה בערך 5-7 קילובייט לשניה, ואם זה היה נעצר באמצע היה צריך להתחיל הכל מההתחלה.

מאז האינטרנט השתכלל וראיתי עוד כמה אנימות, עד שהפסקתי עם זה לפני כמה שנים.
נארוטו, אינוישה (שמעתי מאחותי הקטנה שאפילו הביאו את האנימה הזאת לארץ עם דיבוב מתישהו), בליץ, סמוראי צ'אמפלו, הלסינג וקנשין. כמובן שגם את דרגון בול (לא זי) ודרגון בול ג'יטי + בערך 14 סרטים. באופן אירוני משהו את דרגון בול זי אף פעם לא ראיתי עד הסוף, תמיד עצרתי איפשהו בהתחלה עם ההשמדה של כוכב נמק, אבל ידעתי בעל פה את כל העלילה בגלל אין סוף משחקי גייםבוי של דרגון בול Z שהייתי משחק בהם ופרקים אקראיים שהיתי רואה פה ושם.
את FMA התחלתי לראות ועצרתי אחרי כמה פרקים כי לא נהנתי. תמיד עיצבנו אותי אנימות שיש בהם אלימות מצונזרת. מאותה סיבה הפסקתי לראות וון פיס אחרי כמה פרקים, וכשאני חושב על זה לאחור, אין לי מושג איך שרדתי את קנשין עד הסוף, ואפילו נהנתי ממנו וראיתי את הOVA שלו (ככה קוראים לפרקי בונוס האלו?).

עד היום אני זוכר כמה קללות ביפנית הודות לסדרות האלו.

המגדל הבודד אמר/ה:
לtkhag1-אני מעדיף קומדיה(פחות קומדיה רומנטית),פעולה ופנטזיה.

Nextorl אמר/ה:
המגדל הבודד אמר/ה:
אני מעדיף קומדיה(פחות קומדיה רומנטית),פעולה ופנטזיה.
אני אמליץ על Noragami, סדרה נהדרת עם שתי עונות על אל שעובד בכל עבודה שהוא יכול כדי להשיג כסף ולבנות מקדש ועל נערה בת תמותה שנכנסה לעולם הזה של האלים והםנטזיה שלא בעל כורכה. סדרה נהדרת. .

זה גם מה שאני חושב, תוכל למצוא אותה מתורגמת בFast-Sub.
נ.ב. כלל ברזל: אל תצפה אף פעם באנימה מדובבת , הם נשמעים כאילו חסר להם בורג.

Hell lord אמר/ה:
נ.נ.ב: מישהו יודע על חנות מנגות בארץ עם עלויות לא מוגזמות?
תגדיר עלויות לא מוגזמות. קומיקאזה וקומיקס וירקות מוכרים מנגות במחירים טובים, 50-60 ש"ח בממוצע. אם אתה רוצה, אתה יכול להזמין באינטרנט (https://www.bookdepository.com/ נהדרים וזולים, אבל היו להם כמה בעיות עם הדואר בארץ. מקווה שהסתדר), אבל ככה אתה לא תומך בתעשייה בארץ, וזה חבל.

ואסיד- עונה 4 הייתה יותר מעצבנת XD הם שידרו בערך שני שליש מהעונה, והפסיקו. פשוט הפסיקו. רק שנה שעברה ראיתי את הכל שוב, כולל הסוף, ובאמת שזו אחת האנימות היותר אהובות עלי.
מצד שני, לא הצלחתי להתחבר לשום אנימת דיג'ימון אחרת...

tkhag1 אמר/ה:
המנגה מתורגמת?
לאנגלית. פעם, בתחילת שנות ה2000, כשהיה את ערוץ אנימX אחרי ערוץ הילדים, ניסו להוציא כמה מנגות בעברית. זה לא ממש תפס, אבל מצאתי לפני כמה שנים את הספר הראשון של סאקורה לוכדת הקלפים בעברית,היה חמוד.

Nextorl אמר/ה:
tkhag1 אמר/ה:
המנגה מתורגמת?
לאנגלית. פעם, בתחילת שנות ה2000, כשהיה את ערוץ אנימX אחרי ערוץ הילדים, ניסו להוציא כמה מנגות בעברית. זה לא ממש תפס, אבל מצאתי לפני כמה שנים את הספר הראשון של סאקורה לוכדת הקלפים בעברית,היה חמוד.

:(

חזרה